Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik intézetet választottáto...

Melyik intézetet választottátok? Le szeretnénk a babánk születésekor vetetni a köldökzsinórvért. Azok segítségét kérném, akik ugyanígy döntötek.

Figyelt kérdés
Nem tudunk választani a 4 cég közül, kérlek írjátok meg mi alapján döntöttetek. Remélem még nem vagyunk elkésve. 31 hetes km.
2009. máj. 14. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is sokat tépelődtünk, végül a Sejtbankot választottuk. Nagyon egyszerű volt megrendelni, lehet személyesen és neten is ( mi ezt választottuk), másnap telefonáltak, a részleteket telefonon elmondták, 2 nap múlva már meg is jött a csomag.

Kedvező részletfizetés is van, ráadásul nem kell elmenni vérvételre, mint a többinél, hanem a levett köldökzsinorvérből végzik el a vizsgálatokat. Ja, és 2 helyen tárolják az őssejtet. A szerződés is teljesen egyértelmű volt.

www.sejtbank.hu

2009. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nem vagy elkésve, és 34 hetes voltam, amikor megrendeltük.

Most 38 hetes vagyok.

2009. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 31 hetes vagyok, mi a jövő héten szeretnénk elintézni a sejtbanknál, nekünk az a legszimpatikusabb, legáttekinthetőbb és legegyszerűbb. Remélem jól döntünk!
2009. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi az első gyereknél a sejtbankot választottuk, a fenti indokokon túl azért, mert ők, ha szükség van rá, akkor egész Európán belül ingyenesen elszállítják a felhasználás helyszínére, míg akkor a Krio sehova sem szállította, akkora különbség árban pedig nem volt.

Most szintén a sejtbankot választjuk, mert ugyan most 40eFt-al drágább, mint pl. a Krio, de maradt az európai szállítás, illetve a visszatérőknek 20eFt kedvezményt adnak. Aminek még nem jártam utána: [link]

2009. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! Mi is efelé hajlottunk inkább.
2009. máj. 15. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!