Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hetet töltöttem be és...

5. hetet töltöttem be és egyátalán nem nő a cicim! Nem is fáj. Normális? Igaz fogytam pár kilót, lehet azért nem érzem hogy nőne, de félek nehogy baj legyen. Néha viszketett de már azt sem. Baj?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én 27 hetes vagyok de eddig még nem nőtt semmit. Ez teljesen változó. Nem kell feltétlenül nőnie. lehet hogy csak a végén fog.
2008. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem minden úgy alakul nálad, ahogy a kismama könyvek megírják, hétről-hétre, azért még teljesen normális a terhességed. Ha a baba szépen fejlődik,minden tünetmentesség normális.
2008. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezen ne aggódj! Nekem a terhesség alatt egyáltalán nem nőtt a mellem,sőt,semmit nem éreztem "velük" kapcsolatban. Mikor megszültem a kislányom,pár óra múlva fájtak és bekeményedtek. 70-es melltartóról 85-re váltottam:) A kislányom most 5 hónapos és 8,5 kgy,amit csak szopizással ért el:)

2008. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam.Remélem hogy szépen fejlődik odabent! Köszönöm Nektek! Sok boldogságot!
2008. aug. 22. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!