Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat sírok, rossz a...

Ha sokat sírok, rossz a kedvem, hogyan, mennyire árt a babának?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok
2007. okt. 29. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
remélem te nem az a lány vagy, akinek az előbb írtam hogy ne sírjon! nemcsak magadnak, de a babának is árthatsz! ideges vagy, szorongassz, rosszkedvű vagy. tereld el a gondolatodat. olvass, nézz tévét, vagy sétálj egyet, vegyél egy csokit és kapcsolódj ki. hívd fel barátnődet, anyukádat vagy bárkit akibe megbízhatsz és elmondhatod mi bánt. ha van lehetőséged bújj a párodhoz, neki is jól fog esni. hagyd, had szeretgessen. gondold át ezeket!
2007. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nagyon is árt neki! Ő is rosszul érzi magát. Mindent érez! És miért sírsz sokat, miért rossz a kedved? Boldognak kellene lenned, hiszen gyermeked lesz! Ő lesz a legfontosabb az életedben és neki pedig te. Vagy nem akartad, hogy legyen? Gondolt át, hogy mitől vagy olyan szomorú. Ha lehet most leginkább a babával törődj. Énekelj neki. Simogasd. Érezni fogja. Ne gyötörd magad!
2007. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
en is sirtames aztmondtak h art neki,en meg meg vegig idegeskedtem az egesz terhesseget szoval egynagyon siros ideges babanak kene lennie,a baratnom nevetgelt.a fiam minden ejjelt vegig alszik,nevet es boldog,a baratnome sir ordit ....szerintem normalisak a hangulatvaltozasok.majd elmulik.
2007. okt. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,


Ha sírni van kedved sírj! A hormonok okozzák a állandó hangulat változást. A lényeg, hogy ne sresszeld magad, mert a stressz hormonok is átjutnak a babához és az egyáltalán nem tesz jót neki. Pihenj sokat, mond a párodnak, hogy szeretgesse meg. Boldog babavárást kívánok.

2007. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, nyilván az a válasz, hogy ne sírj; de az istenért, nehogy most meg azon kezdj el stresszelni, hogy nem szabad sírnod!

Sok vidámságot és boldogságot kívánok neked és a babádnak is.

2007. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!