Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erőspaprikát ettem most...

Erőspaprikát ettem most 3db-ot, de csak a 3. volt erős és utána mondta anyukám, hogy ez nagyon rossz ötlet volt. Most sokat ártottam a babának? Nekem nagyon jól esett.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan, semmi baja nem lesz. :)
2009. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami neked jól esik, azzal nem ártasz. Terhesen nekem is jól esik most a csípős, no azért túlzásba nem viszem, de jó.
2009. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerkőcőmmel megettem a csípős gyrost. Akkor az esett jól. Semmi bajunk nem lett!
2009. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha bedobtál volna 3 felest, az lett volna rossz ötlet, de egy erős paprika! A barátnőm egész terhessége alatt az erős/csípős kínai levest kívánta, és a gyerkőcnek semmi baja sem voltl, pedig biztos megevett belőle egy kondérral.

Amúgy én is kívánom az erőset, igaz, túlzásba én sem viszem.Egyél, ami jól esik!


Minden jót!

23 hetes kismama

2009. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok es mindig eszek valami eröset,imadom,szerintem nem arthat
2009. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!