Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én úgy gondoltam hogy a...

Én úgy gondoltam hogy a picúrnak nem veszünk pelenkázó szekrényt hanem csak egy pelenkázó lapot és a kis cuccait berakom egy szekrénybe, fiókba majd meglátom. Ez nagyon rossz ötlet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így szeretném csinálni! Már megvettem a pelenkázólapot, amit az ágyra lehet tenni. Én egy nagyobb komódot szeretnék a babacuccoknak, azt később is lehet használni, meg sok minden belefér. 28 hetes km
2009. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi olyan pelenkázó lapot vettünk, ami felszerelhető a babaágyra. Elméletileg, mert gyakorlatilag leesik róla, úgyhogy mi egy polcra erősítettük rá, sokkal jobb magasságban van, mint ha a babaágyra sikerült volna.

A ruhái pedig komódban vannak, illetve a kis ruháknak csináltunk egy mini akasztós szekrényt.

2009. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem teljesen jó ötlet.Én a nagylányomnál kiságyra tehető pelenkázót vettem a célnak tökéletesen megfelelt.A ruháit bepakoltam egy szekrénybe.
2009. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt tervezem,szerintem is felesleges kiadás egy pelenkázószekrény.
2009. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk olyan a pelenkázónk, hogy komód is egyben, azaz, leszerelhető róla a pelenkázólap és komódként funkcionál. Szerintem hasznos, hogy mindent megtalálok a komódban, és a babát még elengednem sem kell - főleg, hogy mostmár forog.
2009. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem...köszi a válaszokat:)
2009. jún. 8. 12:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha meg tudod oldani, hogy a ruhi beférnek máshova, akkor jó megoldás. Nekünk sajna így is kicsik a szekrényeink, a mi cuccunk is alig fér be, ezért szereztünk be pelenkázó komódot a csöpinek.

Boldog pocakos napokat! 36 hetes kismami

2009. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pelenkázólapot tettem a fürdőszobába. Ruhái pedig más szekrényben vannak.

Fürdőszobában pillanatok alatt meleg lesz a hősugárzóval (oda van fel szerelve) a csap alatt mosom le a popsiját. És mindig odakészítek tartalékruhát, ha netán lepisili magát... Nekünk bevál így az elmúlt másfél hónapban;)

2009. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is így volt, de arra azért érdemes figyelni hogy jól szoruljon a lap a kiságyra (ha állandóan ott tartod).Az én fiam most 12 hós, még ugye pelenkázom a pelenkázón, viszont már annyira van fejlett hogy megemeli a pelenkázólapot és volt hogy beszorult alá a keze :(((

Eleinte még szorult rá a lap de a sok ugrabugrától lazult a kiságy valahogy és igy már megemelhető rajta ez a lap..

szóval nem tudom most hogyan tovább :) Talán az a legjobb ha ezt a pelusozós lapot vmi komódféle tetejére teszed. Mert abban igazatok van hogy felesleges a pelenkázós szekrényt megvenni hiszen egy idő után már nem lehet használni.

2009. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!