Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja késik, van 2 szép...

4 napja késik, van 2 szép erős pozitív tesztem és ma este elkezdett fájni a derekam meg kicsit feszül a hasam? Igaz, hogy a derékfájás nem jelent jót?

Figyelt kérdés

#Derékfàjàs
2015. jan. 29. 22:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló vagyok. Sajnálom, hogy elhajtott a dokid, itthon általában bevett szokás egy vetélés után erre fokozottan odafigyelni. Legalább egy vérvételre elküldeni, minél előbb, hogy kell-e hormonpótlás. Nem tudsz másik orvoshoz menni?
2015. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ma megyek egy màsik dokihoz, hàtha ő komolyan vesz. Kérdeztem többtől is, nem csinâlnak semmit, csak a 3. vetèlés utàn àllnak szóba az emberrel :(
2015. jan. 30. 12:50
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is kaptam vetélés után hormonpótlást.

Azt mondta a doki, hogy ha több a progi a kelleténél, nem okoz semmi gondot, de ha kevesebb, akkor igen.


Szóval, ha nem is kell, de azért kicsit megtámogatjuk a szervezetemet progival.


Menk másik dokihoz!

2015. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
3. Vagyok. Én is külföldön várom a picit. Tényleg ne idegeskedj sztem, idekinn minden mas. Az én dokim is tok nyugis. :)
2015. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Voltam dokinàl, irt fel utrogesztot, de ahogy hazaértem elkezdtem barnàzni :( még egy pici remènyem azért van
2015. jan. 30. 18:39
 16/17 anonim ***** válasza:

Csak semmi para!

Ha progihiánytól barnázol, akkor az utro segíteni fog. Csak szedd szépen, ahogy előírta a doki.

az is lehet, hogy hematómától barnázol. akkor viszont szedj C vitamint, magnéziumot, és pihenj sokat.


Én az 5. és a 11. hét között végig barnáztam, és elmúlt. :)


12 hkm

2015. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha szeded az utrot, akkor jo esellyel megmarad a baba!
2015. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!