Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szilveszterkor már pozitív...

Ha szilveszterkor már pozitív lett a tesztem, akkor ugye most semmiképp nem lehetek 5-6 hetes terhes?

Figyelt kérdés
Menzesz alapján 8 hetes,hüvelyi UH alapjàn pedig csak 5-6 hetes vagyok,még a pulzálást sem látni. Pedig ennél nagyobbnak kellene lennie már,nem?
2015. jan. 21. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikor lett volna esedékes a mensi? Mennyi késés után lett pozitív, és mennyire volt erős a csík? Mert ha nagyon halvány, akkor lehet még csak akkor fejeződött be a beágyazódás, vagy később volt peteérés, és akkor előfordulhat. Mit látott az orvos? Csak petezsákot, vagy embriót is?
2015. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Határeset... Szilveszterkor erős, egyértelmű volt a pozi teszt? Menzit akkortól számolod, mikor az első csepp vért meglátod, vagy amikor rendesen megjön? Egyébként ilyenkor még a hüvelyi uh sem teljesen pontos, tehát ha ide-oda elcsúszik néhény nap, akkor végülis belefér, hogy még ne legyen pulzálás. Tehát, pl. korán teszteltél, ami már halványan kimutatta, esetleg nem a ciklus közepén estél teherbe, hanem később és a doki is elmérhette annyira, hogy inkább 6-7 hetes a magzat. De ez amúgy majdnem mind mellékes, hiszen jelen pillanatban nem tudsz sokat tenni. Vársz 1-2 hetet és kiderül, hogy fejlődik-e a baba. Mire legközelebb mész, már mindenképpen lenni kell szívhangnak! Kívánom, hogy így legyen! :)
2015. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, ilyenkor még nagyon kicsi, lehetnek eltérések. Menszesz alapján számítják a terhességi kort, pedig valójában nem menszeszkor történik a teherbeesés, hanem a két menszesz közt nagyjából félidőben, de ha később volt a peteérés, akkor ilyenkor még kisebb a terhesség, kicsinek is látszik.

Én 4 gyereket szültem, de mindegyik úgy kezdte, hogy 8 hetesen 6 hetesnek látszott, 10 hetesen 8 hetesnek stb. Túl is hordtam őket, 41-42 héten születtek, talán ezért, ők is mind a ciklus vége felé készülhettek.

Nyugi, és majd a következő uh már biztos biztatóbb lesz!

2015. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Reméld a legjobbakat! Egyebet nem tehetsz csak nyugi és bizz a baba egészségében!
2015. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Dec.24-én kellett volna megjönnie. Szilveszter éjjel halvány pozi vaterás teszttel,reggel erős u.olyannal. Clearblue 4-én 2-3 hetet írt a fogamzás idejére,ami ugye 4-5 hetesnek felel meg.
2015. jan. 21. 22:04
 6/11 anonim ***** válasza:
És mikor hívott vissza az orvos? Mit látott pontosan az ultrahangon?
2015. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek. Annyit mondott,hogy nagyon kicsi,még szinte semmit nem látni,vagy későn fogant,vagy lehet,hogy megállt a fejlődésben.
2015. jan. 21. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, mikor nekem ilyen volt, akkor sajnos megálltak a fejlődésben (ikerterhesség lett volna), de látod, van itt azért ellenpélda, lehet, hogy csak később fogant, és sok múlik azon is, hogy az uh gép milyen. Bizakodj, mást sajnos nem nagyon tehetsz.
2015. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
hasonló helyzet:8 hetesen még csak 4-5 hetesnek tituláltak, ami a teszt alapján is kevésnek tűnt, mondjuk nekem eleve hosszabbak a ciklusaim, de mivel épp előtte kaptam rá premenst, nem lehet tudni pontosan, mikor foganhatott a babám :) azóta még 2 uh-n voltam, kiderült, hogy szépen fejlődik a magzat, csak kb 2 héttel később fogant, az első dolog meg még fiatalította :) szóval próbálj nem aggódni, remélem nálad is ilyesmi lehet! (10 hetes kismama)
2015. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
utolsó vagyok: utolsó menstruáció alapján 13 hetes lennék, de uh alapján 10 hetes 3 napos vagyok :) így nálam utóbbi szerint számolják a szülés várható időpontját is.
2015. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!