Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja késik, van 2 szép...

4 napja késik, van 2 szép erős pozitív tesztem és ma este elkezdett fájni a derekam meg kicsit feszül a hasam? Igaz, hogy a derékfájás nem jelent jót?

Figyelt kérdés

#Derékfàjàs
2015. jan. 29. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem is így indult. nagy nagy derékfájás. már 16 hkm
2015. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok es sokat faj a derekam. Sztem normalis. Ha jobban faj, akkor lepihenek.
2015. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg igy van, csak annyi rosszat lehet róla olvasni, tiszta para vagyok, 1 vetélésen túl és első baba lenne
2015. jan. 29. 22:53
 4/17 anonim válasza:
Szerintem ne stresszelj! Én is az első babám várom és az első két hétben mindenen idegeskedtem...nekem is faj a derekam es a farokcsontom nehanap, de sztem ez nem.olyan nagy gond. Jön és megy! En most 9 hetes vagyok es epp az emelygessel kuzdok 3 hete...de sztem lesznek meg cifrabb dolgok is. Megéreznéd ja nagy gond lenne! Csak nyugi! :) Élvezd a pozi tesztek okozta boldogságot és a babavárást! :) csak pozitivan én is igy probálom és azóta sokkal jobb. :)
2015. jan. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az elején 4-5. héten aztán elmúlt! Ha tudsz pihenj sokat!:)
2015. jan. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi lànyok, talàn egy picit megnyugodtan. De tényleg fàjt a derekatok? Komolyan, màr én magam mondtam, hogy ha igy folytatom idegbeteg leszek a 9.honap végére :)
2015. jan. 30. 08:29
 7/17 anonim ***** válasza:
Először is sok szeretettel gratulálok! :) Ne aggódj, ezek tipikus koraterhességi tünetek. Viszont a korábbi vetélésed miatt én a helyedben mielőbb felkeresném az orvosomat, mert ha esetleg hormonpótlásra van szükséged, azt jobb mielőbb elkezdeni.
2015. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A derékfájás normális, nem kell a legrosszabbra gondolni. Viszont ha ennyire parázol, na, abból nagy gondok lehetnek. Úgyhogy nyuuuuugi!

Én a 6-8 héten barnáztam/véreztem is, most tartok a 29. héten. ;)

2015. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia.

Ez is csak egy tünet a sok közűl :)

Nyugi,nekem még a 9. héten is úgy fájt a derekam,hogy falra tudtam volna mászni idegemben.

Kinek jobban,kinek kevésbé,de szerintem mindenkinek fáj az elején.

2015. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy külföldön vagyunk. Dokit kérleltem, hogy adjon progeszteron pótlàst, de elhajtott, hogy egészséges szervezetnek minek, és elrendezte azzal, hogy mèg nem töltöm be a 6.hetet, mert csak akkor làtja biztosan, hogy van is valami, addig a terhesség ténye sem biztos,a pozitív teszt szerinte nem jelent semmit. Èn meg totál kivagyok :( iszom a magnéziumot magamtól meg a palástfűvez, tudok még valamit tenni?
2015. jan. 30. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!