Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38-39hetes kismamák hogy...

38-39hetes kismamák hogy vagytok, milyen a pici mozgása? Vagy esetleg van aki erre az időre már megszült? Mikorra vagytok kiirva? Nem féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 38-39 hetesen ugyanúgy mozgott, mint előtte, vagyis nagyon aktívan. Ő végig elég mozgékony volt, persze változott a mozgása, mert ekkor már kevésbé fért el, de sokat és erősen mocorgott ettől függetlenül.

Én végül 40 hét 3 napra szültem, és csak akkor állt le a babám a mozgással, amikor elfolyt a magzatvíz.

A szüléstől nagyon féltem. Viszont már vártam, úgy éreztem a végén már, hogy jobb lesz kint, mint bent. :)


Kitartást! Nem sokára megérkezik a babád!

2015. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Február 9-re vagyok kiírva. Mostanában csökkent a pici aktivitása. Bízom benne, hogy a hétvégén már babázni fogunk! Harmadik baba, de nagyon várjuk már mindannyian! A szüléstől nem félek, mivel már tudom mi vár rám, inkább azt érzem hogy szeretnék már túl lenni rajta.
2015. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!