Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is fél a szüléstől?

Más is fél a szüléstől?

Figyelt kérdés
Meg van beszélve az orvosommal, hogy császárral fogok szülni. Első babám is császáros volt és nagyon félek. Ahogy telnek a napok és közeledik az idő, egyre jobban félek. Van még valaki így?
2014. okt. 12. 07:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem első baba. Félek, nem is kicsit!!!!!
2014. okt. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Neked azért rossz, mert nem tudod mire készülj. Nekem meg azért rossz, mert tudom mire készüljek. :)

Hány hetes vagy?

2014. okt. 12. 07:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap hajnalban született meg a kisfiam 3850 grammal és 56 cm-rel. Féltem én is a szüléstől, mit mondjak,nem alaptalanul. Soha többet,max. császárral.
2014. okt. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok! Szinte csak rossz tapasztalatokat hallottam mindkét szülési módról! :/ :(
2014. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem a szüléstől féltem, hanem attól, hogy valami komplikáció merül fel. Természetesen terhesség alatt az összes horrorsztorira ráakadtam, ezért nagyon aggódtam, hogy bajunk esik. Nem volt könnyű szülés, 32 óra vajúdás után majdnem császár lett, de végül minden jóra fordult. Ennek ma két hete. Az első pár napban úgy voltam vele, mint a 3-as válaszoló, nekem aztán soha többé nem kell gyerek, elég lesz ez az egy is. Ma már úgy gondolom, hogy egy ilyen csöppségért abszolút megéri, úgyhogy ki fogom bírni a tesónál is, ha eljön az ideje.
2014. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugtat, hogy nem csak én félek.

A komplikációktól én is nagyon félek, főleg, hogy császár lesz és az alapból kockázatosabb. :(

2014. okt. 12. 09:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves elso valaszolo a rosz elmenyek ilyenkor jobban megmaradnak. De en is itt vagyok jo peldanak igaz 17 orat vajudtam majd surgossegi csaszar lett annak nagyon orultem. a 17 orabol is vegig kint voltam a folyoson beszelgettem a csaladdal. az utcso 2 ora amikor mar fekudnom kellett eleg ramaty volt fajt rossz volt. de amikor kozoltek h mutet es felaltam elszallt minden baj :) a masnap eleg fajdalmas volt az elso felallas stb de utanna valo nap mintha mi se tortent volna jottem mentem. kb 2 napig mondtam azt hogy soha tobbe. igy majdnem 2 ev tavlatabol egyenesen szep emlek es most hogy probalkozunk a kistesoval mar alig varom :) a masik ami meg fontos hogy miutan megszuletett ne arra gondolj h milyen rossz volt a szules hanem arra hogy milyen csodalatos eredmenye lett :))
2014. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem a szulestol konkrétan. . Az nem nagyon érdekel mennyire fog fájni (nagyon), és mennyire bombáznak szét ott lent. Inkább az érdekel, hogy ne legyen komplikáció, surgossegi császár, esetleg a babám ne legyen koraszülött :)

30hkm

2014. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szintén mint a 8-as:)

Magától a szüléstől,fájásoktól én sem félek. "Na jó ici-picit:)"

Sokkal inkább attól,hogy ne történjen semmi komplikáció közben,se a babámmal sem pedig velem!! A többit meg már csak kibírjuk valahogy:)

31hkm

2014. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem. 35 hetesen toxémiás lettem és amikor 40+1 naposan elfolyt a magzatvíz, nem féltem, hanem örültem, hogy végre megláthatom, hogy egészséges a kislányunk :-(.
2014. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!