Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 6. héttől itthon vagyok,...

A 6. héttől itthon vagyok, lassan már 10. hete. Egyszerűen halálra unom magam. Mit csináljak itthon?

Figyelt kérdés

Párom dolgozik egész nap.

A babás dolgokat megvásárolni még korai. Bár már utánanéztem a neten hogy mit hol kell majd megvenni, de még korainak tartom.

Házimunkám nincs, mert anyós és mama mindent megcsinál, segítenek, és mivel veszélyeztetett vagyok, nem is engednek semmit sem csinálni.

Megnéztem minden filmet.

Elolvastam minden könyvet.

Néha elmegyünk sétálni, de napközben mikor mindenki dolgozik, egyedül nincs kedvem menni.

Ti mit csináltok otthon? Tudtok valami tippet adni?


2008. aug. 21. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj! Én terhesen kezdtem el a levelezős gimit és nagyon örülök is neki, mert jövőre végre valahára lesz érettségim, sőt, olyannyira kedvet kaptam, hogy utána nappalis egyetemre megyek (akkor lesz a babám két éves, és amúgy meg dolgozni mentem volna vissza). Ha ezek már megvannak, vagy ehhez nincs kedved, akkor válassz valami más tanfolyamot, azzal még senki nem járt rosszul, hogy valamit tanult, minél többet tud az ember, annál jobb. Amúgy én is itthon voltam a 2. hónaptól, mert nehéz fizikai munkát végeztem. Én egy csomót kötögettem is, meg már mindenféle hülyeséget csináltam kínomban. Persze hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez az időszak nem unalmas, de azért ki lehet bírni. Én már gyöngyöt fűztem, üveget festettem, ruhákat festettem, a hobbi boltban már ismerősként köszöntöttek :)) Unalmas perceimben téma szerint abc sorrendben csoportosítottam a könyveimet (elég sok van, hat nagy könyvespolcunk van). Ja, a jogsimat is terhesen szereztem :) De sokszor áthívtam a barátnőimet is egy egy délutáni csevelyre, erre már délelőtt elkezdtem készülni, teát főztem, sütit sütöttem, mert gondoltam, én ráéret amolyan igazi uzsonnát rendezni, akkor adjuk meg a módját.
2008. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tudsz varrni, akkor esetleg varrhatsz a babának ágynemüt, lepedöt, baldachimt stb., függőnyt..

Amúgy én is sokat untam magam, de most megy a lakásfelújitás..igy semmire sincs időm, ez se jó

2008. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szeritnem tanulhatsz, esetleg varrj! Én majd anno a kis jövevénynek falvédőt akarok varrni. Mi a húgommal az összes "unokának" varrtunk. És hidd el lekött egy időre. Mire kitalálod mi legyen rajta,megvedd hozzá a filc anyagot és legfőképpen megvarrd. Lehet filcből kiságyra való játéktartót is varrni. Én alig várom, h ezzel töltsem az időmet.

2008. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én varrni nem tudok,tanulni pedig nem volt energiám.Én az előző terhességemnél kerestem a neten hasonló kismamát és chateltünk és sokat beszélgettünk.Ilyenkor még jó ,de télen már nehezebb lekötni magát az embernek.Mivel én most vagyok 12 hetes valószínű ismét chat jön :)
2008. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Angolozok, készulok a nyelvvizsgára, a tanulás, mint előttem többen is írták, hasznos.

Meg játszok :D

Mondjuk félig fekve félig ülve, laptoppal, nem tudnék egész nap az asztali gép mellett ülni.

2008. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!