Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állítólag a gyerek egy ideget...

Állítólag a gyerek egy ideget nyom, amitől egy hete iszonyatos fájdalmaim vannak, aludni sem tudok. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2007. okt. 29. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg olyan poziciót felvenni ami a babának kényelmetlen lehet,hátha kimozdul és megszűnik a fájdalom.Ha nem megy,sajna meg kell várnod mig magától változtat a helyzetén.
2007. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen fájdalmaim, a 22. héten és a 26. héten is, majdnem egy teljes hétig. nem biztos, hogy a bab nyom valamit, gyakran előfordul, hogy a méhszalagok nem bírják a terhelést, hirtelen nyúlnak meg, és ez nagy fájdalommal jár. Nekem feküdnöm kellett szigorúan, rengeteg magnéziumot és kálciumot szedtem, és egyre jobb lett, majd elmúlt teljesen. Szerintem te is pihenj amennyit csak tudsz, a házimunkát sajnos át kell vállalnia a párodnak, nálunk is így volt, és nagyon segítőkész volt, hidd el megéri!
2007. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!