Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hetes terhes vagyok....

9. hetes terhes vagyok. Károsíthatja-e a babát, a laptop kisugárzása, használata?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap id eülök egy két órára a lapto mellé, de több helyről hallottam, hogy asztal alatti is 30 cm-re(ki lett mérve )is még sugárzik.Azt tanácsolják, hogy legalább fél m-re üljek tőle...meg mobilt se tartsak a hasamhoz közel !Amúgy milyen következményei lehetnek ? Mert aggaszt .. ! Köszi előre is
2008. aug. 21. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja a babádnak.Ezek a dolgok nem árthatnak.Gondolj csak bele:)Persze ha ugy neked jobb,akkor tartsd távol magad tőle,de ezért ne aggódj.Egy kismama
2008. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem több a sugárzása mint egy szobanövénynek, de nem kell mindent kitalálni, mert a végén a kanapé is sugárfertőzött lesz.

Nyugodtan laptopozz,hiszen mi is itt ülünk egy csomót ennél az oldalnál.

2008. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

én végig neteztem a terhességem ( az ölemben volt a laptop )és egy egészséges csodaszép kisfiam lett

:D

2008. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a laptop előtt, vagyis alatt töltöttem a terhességem. Mindig az ölemben van, úgy hazsnálom.

Semmi bajunk, én is, és már 9 hetes lányom is jól vagyunk.

Biztos, hogy nem egészsges, de úgysem tudunk kivédeni mindent. Arról én is leszoktam, hogy nadrágom övébe akasztottam a mobilom, de a laptopot használtam végig.

2008. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszike, a válaszokat ! :)

Megyek teregetek...nehogy sok legyen ! :))))

2008. aug. 21. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Remélem nem! én is egész nap laptopozok! :D

Amugy a tv is (a katódcsoves) is kisugároz, meg minden.

azért ne aggódjunk túl :)

12 hetes kismamó

2008. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az ölemben van a laptopom, és volt már többször, hogy rátettem a hasamra a mobilt, mert az könnyű, és tetszett, ahogy rugdalja a baba, de akkor ezentúl nem teszem.
2008. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, mindig felvetődik. Mobilt én is távol tartom a hasamtól, és a számítógép előtt sem töltök órákat egyszerre. Amúgy én akkor csodálkoztam, amikor hozta a védőnő a kiskönyvvel a tájékoztató kiadványt, és abban benne volt, hogy csak hallgatóval és kihangosítóval mobilozzunk. Talán mégis lehet benne valami, nem? Amúgy még a mikró jó téma!
2008. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok,


Az orvos egy hét pihenést rendelt el,

ágynyugalom.

Viszont ellentétben az eddigi hozzászólásokkal,

Én néhány laptopozás után úgy döntöttem,

hogy marad a rendes gép.

A mobilt, és a mikrót is kerülni fogom,

amikor működnek. Jó ötlet a fejhallgató, itt az ideje, hogy használatba vegyem.

Azt tudtátok, hogy a wifi, azaz a laptop hálózathoz való kapcsolódása azonos a mikrohullámú frekvenciájával?

Szóval Én most szüneteltetem a laptopot, alkalmankénti használat lesz. Ez egyéni döntés.

Az pedig, hogy ezek mennyire ártalmasak, a nagyközönség számára fél évszázaddal később fog kiderülni.

2009. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!