Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ülök és az ölemben van a...

Ha ülök és az ölemben van a laptop és úgy netezek, azzal ártok a babának? Mármint a laptopból nem sugárzik ki valami, ami ártalmas lehet a babának?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 15:48
 1/8 d,jpt L ***** válasza:
56%

Tipikusan olyan szülő leszel, aki egy légytől is óvja majd szegény gyereket.

Pontozz le bátran, de mikor fogják majd felfogni kedves anyukák, hogy a gyerekvállalás nem egyenlő a hülyeséggel?

2010. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Ne figyelj az elsőre!Ezt már én is meg akartam kérdezni,mert jelenleg is így netezek.És nem vagyok a széltől is óvó szülő,mert már van egy 4 évesem.Szóval várom veled a válaszokat,ha nem baj :)
2010. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Kedves első! Nem hinném, hogy egy kismamában felmerülő kérdés hülyeség lenne! Pláne, hogy ha vifi-vel használja a laptopot, akkor tényleg sugárzik belőle valami.


Kedves kérdező: szerintem nem ártalmas kis mértékben, én is laptopztam pocakkal és egészséges kisfiam van.

Boldog babavárást!

2010. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 d,jpt L ***** válasza:
0%

Utolsó!

Idézek tőled, ha nem gond.


"tényleg sugárzik belőle valami"

"Kedves kérdező: szerintem nem ártalmas"


Hangsúlyoznám, hogy nem bunkó vagyok, hanem normális. Kikészít ez a sok felesleges aggodalom.

2010. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

d,jpt L!


Nem azt mondtam, hogy bunkó vagy, csak nem értem miért hülyeség (Te írtad), ha valaki olyat kérdez, amire nem tudja a választ, de a babája miatt érdekli! És ha Téged bosszant, akkor miért válaszolsz???


Ja, és a vifi-laptop rádiófrekvenciás, tehát sugárzik, de nem ártalmas ekkora mennyiségben.

2010. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 d,jpt L ***** válasza:
29%

Nem mondtam,hogy "hülyeség , ha valaki olyat kérdez, amire nem tudja a választ, de a babája miatt érdekli"


Nem óhajtok vitába szállni, csupán azt mondom, hogy nem kell ennyire MINDENTŐL félteni a gyereket. Lehet, hogy túlreagáltam, de a szomszédunkban is van egy anyuka, 3 éves gyerekkel, aki még csak egy székre sem mászhat fel, mert mi van, ha leesik? Virágokat nem szagolhat, mert mi van, ha mérgező vagy felszippant valamit?

Ma napság egyre több ilyennel találkozom, és ez a 21. század vívmánya, hogy ennyire kell óvni mindentől a gyereket.

Régen a közbiztonság és az életszemlélet is pozitívabb volt, mint manapság és a gyerekeket fele ennyire sem óvták. Ezzel szemben, ha ma ennyire féltenek minden gyereket, gondoljatok bele; Milyen felnőttek lesznek belőle? Ha megérik..

2010. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyilván ebben igazad van, (én sem vitatkozni akarok)hogy ésszerűen kell gyereket nevelni, nem kell agyonóvni, de amikor terhes voltam bennem is felmerültek ezek és pl. nem álltam nagy pocakkal a működő mikró elé, mert úgy gondolom az nem egészséges, és a fiamat sem állítom oda.

És sajnos, vagy szerencsére ez is nézőpont kérdése régen fele ennyi káros anyag nem volt, mint most.

További szép napot!

2010. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Nem vagyok az,aki mindentől félti a gyerekét,van már 2.5éves kislányom.DE a pocaklakóm az más dolog,szerintem.

Egy fáradt nap után jó felpocolt lábbal netezni,azért kérdeztem.Szerintem ez nem agyon aggódás,ahol tudunk,vigyázzunk a gyerekeinkre!

2010. aug. 19. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!