Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan aki terhese...

Van köztetek olyan aki terhesen nagy pocakkal tette le a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdtem a jogsit még a terhességem elején jártam, de annyira elhúzódik, hogy már 31 hetes vagyok. A forgalmi vizsgámon 36 hetes leszek és addig még 10 órát kell levezetni. Most azon gondolkodom, hogy csináljam-e tovább, vagy majd szülés után valamikor levezetem az óráimat és elmegyek vizsgázni.....?
2015. jan. 18. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem terhesen tanultam meg vezetni, de friss jogsival rendszeresen autóztam a terhességem alatt, annyira nem nagy különbség.

Szerintem ha nincs semmi gond a terhességeddel (veszélyeztetett vagy ilyesmi), akkor végigcsinálhatod. Szülés után úgyse lesz rá rögtön időd és energiád a baba mellett, ha kihagysz valamennyi időt, akkor nehezebb lesz visszarázódni és lehet, hogy még több pótórát kell majd venned.

2015. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelen! Nagy pocakkal utolsó idősként csináltam jogsit. Sikerült elsőre!:-)

Én is azt mondom, hogy ha minden rendben van, ne hagyd abba, igencsak szükséged lesz a jogsira gyerek mellett. Tudom, mit beszélek. Én a 2. babánkat vártam, volt már egy kétéves fiunk, akivel foglalkozásokra jártam, hát, minden bajom volt a babakocsis, bkv-s közlekedéssel. Most megváltás /főleg két gyerekkel/ autózni.

2015. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36. héten volt au elso vizsgam (meghuztak joggal) 38. hetesen a 2. mindketto 40 fokban. a 2. sikerult. nem hagynam a szules utanra..kb 2 honapos volt mire eloszor vezetni tudtam elszabadulni, pocsekul ment hetekig...ha van erod ess tul rajta.
2015. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok neketek! :) és köszönöm a bíztatást, azt hiszem ez kellett csak nekem.... akkor folytatom :)
2015. jan. 19. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!