Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok óriás pocakkal...

38 hetes vagyok óriás pocakkal, szűk rám az összes ruhám. Vagy ha mozgok feltürődik, vagy rám se jön. Van aki szerint vonzó ez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatodat nem értem. Hogy van-e olyan, aki szerint vonzó az, hogy egy kismamán felcsúszik a ruha, mert szűk? Hát olyan biztos nincs, aki ezt vonzónak tartja, hacsak nem abrrált, és ez a heppje. HA én meglátok egy terhes nőt felcsúszott felsővel, őszintén, de nem az az első gondolatom, hogy de vonzó.


Viszont természetes. De mivel hideg van, pulcsit fölé, és nem látszik.

2013. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Soluna ***** válasza:
Szia! Nem értem a kérdést de tényleg nem.. Én is 38 hetes vagyok :D A férjem imád.. bár lassan inkább hasonlítok egy bálnára mint arra a nőre akit elvett ;) Nézd a terhességgel ez együtt jár, hormonálisan változunk, nem lehet mindenki Rubint Réka... aki 5 kg hízik. Nem most kell szexistennőnek lenned. Nekem van 3-4 felsőm aztán slussz ami rám jön szülésig elég... minek több. Szóval nyugi.
2013. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vedd úgy, hogy két héten belül megszűnik ez a probléma és mindjárt job a napod.
2013. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most tényleg mi a kérdésed? Mindjárt megszülsz! Addig csak van egy-két olyan ruha ami jó még rád, ha más nem vedd fel a férjed pólóit, meg testnadrágot alulra és kész. Gondolom dolgozni már nem jársz, készülj lelkileg a szülésre! Sok sikert!
2013. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindig simogatják a pocakom
2013. nov. 3. 10:57
 6/11 A kérdező kommentje:
Kb ennyire látszik a pocakom és a ferjem már is felizgul : [link]
2013. nov. 3. 11:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor ezt most minek is írtad ki? A férjed erre izgul, akkor? (Szerintem mondjuk nagyon ocsmány mikor egy kismamának kilóg a hasa a ruhából)
2013. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ocsmány?
2013. nov. 3. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdésed lényege? Megkérdezed, h van aki szerint vonzó ez? Erre itt írod, h a pasid felizgul rá. Akkor ezek szerint van, aki szerint vonzó.

De maradjon ez a 4 fal között, mert mások szerint meg nem vonzó, sőt!

Kben meg nem vagy 100-as ezzel a műsorral.

2013. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Volt olyan ruha felvettem és kinyomtam a pocakom és már repültek le róla a gombok.
2013. nov. 3. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!