Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szült már Dr. Borthaiser...

Aki szült már Dr. Borthaiser Zoltánnál, leírná a véleményét róla? Milyen volt közben, segítőkész stb. Eddig elégedett vagyok vele! 21 hetes km vagyok és nagyon kíváncsi!

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 15:50
 1/3 anonim válasza:
8%

Hát nekem meg van a véleményem róla...


De nem osztom meg. Na jó csak vicceltem, nem tom ki az. De megvan a véleményem rulla.

2010. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szültem nála,de tanitott a suliban és ő csinálta a genetikai vizsgálatot is.Akkor kedves volt.De mikor megszültem és viziteltek,nagyon ugy tünt,hogy elvan szálva magától.Lehet rossz napja volt.Mindig rendes embernek ismertem és mindig is ugy hallottam róla.
2010. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én mindkét fiamat nála szültem,már jó pár éve. Az elsőnél még so-so odefigyelt, a másodikkal terhesgondozás alatt minden alkalommal azzal kezdte: szültem-e már.Rosszul esett, ha ennyire feledékeny, vezessen kiskönyvet. Gátmetszés nélkül szültem másodjára, ugyanúgy jött az ötödik napon "varratot szedni". (ez volt a zsebbefizetés akkoriban szokásos ideje). Mondhatta volna, hogy jöjjön, megvizsgálnám, ugyanúgy megkapta volna a pénzét. Ja és szüléskor szinte a legvégén került elő, a szülésznő már pánikolva kiabált, hogy "kinn a fej, hol a doktor?". Nagyon nem tetszett neki, hogy gátvédelemmel akarok szülni, szerintem részben ezért is tojt a fejemre, bár ezt csak a szülés reggelén közöltem vele. Szóval nincsenek egyértelműen pozitív élményeim vele kapcsolatban, nem tartom odafigyelő, lelkiismeretes orvosnak.Pedig mindkét alkalommal rendesen meg lett fizetve.
2013. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!