Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdeklödni szeretnêk...

Tündi0212 kérdése:

Érdeklödni szeretnêk hogy ha a kombinált tesztem értékelhetetlen abban az esetben ismételni kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok ünnepek elött voltam donw vérvételen és sajnos a kórházban 2 hetet állt a vér és most két hét után jutott el a központba! Ha esetleg ez miatt értékelhetetlen lenne az eredmény akkor ujra fizetnem kell hogy megismételjék vagy nem?? Köszönőm a valaszokat !
2015. jan. 6. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan nem lesz értékelhetetlen, olyan szert adnak hozzá, ami heteket, hónapokat elvan úgy, hogy nem nyúlnak hozzá. De természetesen ha valami gond van a vérrel, ne hagyd magad, és harcolj érte, hogy ingyen újat csináljanak!
2015. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem teljes mértékben értek egyet az előttem szólóval. Nekem lett olyan vérképem, hogy halottnak kellett volna lennem a háziorvos szerint csak azért, mert 2 napot állt a vérem szállítás előtt...Egyébként felháborító, hogy ilyen előfordul, főleg, hogy nem kevés összeget kell fizetni a kombinált tesztért...
2015. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beszéltem telefonon a diagnosztikai központal tegnap érdeklödtem hogy ott van e már a vér ês ott azt mondták hogy semmi baja nem lesz a vérnek mert savozák meg ilyenek csak hát a kórházban kêt hétig vokt e normálisan kezelve ebben kicsit se vagyok biztos elvileg már pênteken lesz eredmény! Remêlem jo lesz minden de azert ne várják el hogy újra kifizessem mert nem szorakozás! És azt érthetöen kuldik el sms ben hogy jo vagy isten ments hogy rossz lett a tesztem ? Köszönöm hogy válaszoltatok
2015. jan. 7. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!