Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hétre született babák...

33 hétre született babák történetei?

Figyelt kérdés

Lehet nem ide kellett volna kiírnom a kérdésem, de mivel 33 hetes terhes vagyok, gondoltam ide írom. Kiváncsi lennék olyan történetekre, ahol a babik erre a hétre születtek. Mi lett velük, mekkorák voltak, utána hogyan fejlődtek, megtanultak e szopizni, mennyit kellett a kórházban lenni?

Napok óta nagyon fáj a derekam, rengeteget görcsölök, székelési ingerem van, hányingerem, olyan érzésem van, mintha szorulásom lenne és nyomnom kéne. Magne B6 kis időre segít, de aztán kezdődik előlről. Rettenetesen félek, hogy meglesz előbb a babám. Egyébként betöltött 33 hetes vagyok, uh szerint a baba nagy, már 31 hetesen két kiló volt a becsült súlya. Milyen esélyeink vannak???


2010. febr. 5. 13:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem! Pont ma voltam dokinál, kinyílt egy ujjnyira a méhszáj. Folyamatosan tök kemény a pocakom, mondta a doki, hogy ő is érzi. Hányingerem is megvan és a derekam majd leszakad. Be akart fektetni, de mivel itthon van egy 5 és 3 éves kicsim, a férjem pedig külföldön dolgozik, nem tudom kire bízni őket. Ezért pipholphent és diaphyllint irt fel, de azokat nem tudom beszedni, mert akkor rámgyújtja a két gyerek a házat, tudom, hogy nagyon kiütnek. Úgyhogy nagyon félek és minden nap egy ima, hogy még egyben vagyok. Köszi, hogy érdeklődtél.
2010. febr. 8. 14:53
 12/15 anonim ***** válasza:

Nyugi! Az a lényeg hogy még bent van a kicsi. Kérj segítséget, mert ha ne adj Isten hamarabb megszületik, akkor sem lesz jobb hetekig a kórházban lenni a babával. Ha a burok bírja nem lesz gond, csak az meg ne repedjen.

Nagyon drukkolok neked és imádkozom értetek:)Kitartást!

2010. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves vagy! Anyum amiben tud segít, most úgy egyztünk meg, hogy jön minden reggel és elviszi a lányokat oviba, bölcsibe, én meg fekszek itthon egész nap. Remélem, hogy még legalább 3 hetet kihúz a kis pocaklakó.
2010. febr. 9. 08:50
 14/15 anonim ***** válasza:
mi van veletek? 31 hetes vagyok 1ujjnyira nyitva, de én nem kaptam infúziót. Csak 4*2 magne b6 tablettát kell szednem.
2010. dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia! Remélem még egyben vagy és el fogok olvasni a válaszomat. 36 hétre született meg a kisfiam, 3 kiló volt és 50 cm. Nem kerültünk a korára, egyből nagyon ügyesen cicizett ( 10 hónapos múlt és még mindig sokat cicizik) , minden rendben volt. 4 napot voltunk a kórházban, nem sárgult be, makk egészséges kisbaba. Én is a Magne B6-ot szedtem egyedül, nagyon sokat segített, sokkal kevesebbet keményedett a pocakom. 3 ujjnyi méhszájjal mentem be a kórházba tök rendszertelen fájásokkal, még lehetett volna lehet egy pár napot húzni, de dokim azt mondta, hogy szép nagy baba már akkor , úgyhogy szüljek, ne kínlódjak tovább, kis oxytocinos segítséggel 55 perc alatt meglett a bébim. Gyors és könnyű szülés volt, neked is ezt kívánom,majd ird meg légyszi, ha megszültél.
2011. jan. 10. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!