Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csalódtatok már a 3-4 D-s...

Csalódtatok már a 3-4 D-s ultrahangban? A kép és a dvd minőségére gondolok nem a babára!

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk egy magánrendelő babamozijában. Az én orvosomnál ez így szokás,hogy oda kell menni. Ez volt a második. Az első 18 hetesen kb.20 perc,nagyon élvezhető volt. Most 26 hetesen szinte semmit nem láttunk,igaz aludt a baba,de még egy használható (szerintünk) képet sem sikerült csinálnia a szonográfusnak. Pedig az arca szépen látszódott volna. Leméregette,mondott egy-két dolgot róla, 10 perc alatt vége volt. :(
2010. febr. 4. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És ott a szonográfusnak is megmondtátok, hogy nem jó a kép amit csinált?
2010. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kértük kinyomtatva a képet,csak cd-re írva. Annyit kérdeztem tőle,nem lesz több kép? Ő azt mondta,tudott csinálni párat.
2010. febr. 4. 13:40
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy gondolom,a baba egészsége sokkal fontosabb,mint a jó minőségű képek, csak akkor nem fizetnék érte ennyi pénzt...
2010. febr. 4. 13:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, minél idősebb a baba annál jobban nem lehet képet csinálni róla, ugyanis már nincs annyi hely.

Az első 15 hetesen szuper volt, a 25 hetes már nem ,de a mérések miatt és láttuk mindene megvan megérte.

2010. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt,hogy mindene megvan,milyen részletesen láttátok?
2010. febr. 4. 14:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mi egyedül az expos Uh-n csalodtunk mert ott kb az 5 percért fizettünk 5 ft-ot és tetejébe nagyon bunko volt a nő egy szerencséje volt h nem osztottam ki h egy kép nagyon szépen sikerült a babám arcáról.amugy 19 hetesen voltunk elöször ott nem túl jó képek sikerültek de tetőtől talpig lemérték és majdnem volt 40 perces.nehéz megfelelő helyet találni sztem...37 h kismama
2010. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
14:02-es vagyok. nekünk a 19 hetesen végig mutogatta a nőci mi milye hol van mekkora stb.én azt mondom elég részletes volt
2010. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Részlet alatt a láb újai számát értem, minden szervet.
2010. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A szervei közül nekünk most csak a szívét és az agyát mutatta meg a szonográfus. Meg a kukacát a zacsival :)

Az arcából annyit,hogy hol a szeme,orra,szája + a haja. A talpát csak 2 d-ben,ujjakról szó sem volt...

2010. febr. 4. 14:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi 18 hetesen voltunk 4D-n és nekünk is egy kicsit csalódás volt, mert nem lehetett szépen látni őt. A fejét belenyomta a placentába és hát nem volt valami nagy látvány. 2D-n sokkal jobban látszódott mindene, és minden rendben is volt vele, úgyhogy ez a lényeg.
2010. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!