Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákcsapot összekeverhettem...

A nyákcsapot összekeverhettem a magzatvízzel?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka azt hittem elfolyt a magzatvíz, (olyan 1,5-2dl melegvíz a hüvelyemből) bementünk a kórházba, ott megvizsgált a doki, nem az volt. Zárt a méhszályam. Azt mondta a nyákcsap felhígult és az távozott? Ilyen volt már másnál is? És ha távozott akkor nem kellett volna kinyílnia a méhszálynak?
2008. aug. 18. 12:07
 1/7 A kérdező kommentje:
ja 39. hétben vagyok
2008. aug. 18. 12:07
 2/7 A kérdező kommentje:

uhh..

Most meg egy ilyen sárga ragados gumis cucc volt a betéten. szerintem ez volt a nyákdugó.


Már nem értek semmit akkor tegnap az mivolt? vagy ez többször is távozhat?

2008. aug. 18. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a doki megvizsgált, és rendben talált (milyen vizsgálatot csinált?) akkor ne aggódj.

VAn , akinek több részletben távozik a nyákdugó, de inkább arra tippelek, ami nekem is volt, hogy nagyon híg és sok folyásom volt, de ez nem a magzatvíz. Nekem úgy nézte a doki, hogy kibillentette a baba fejét a medencéből, és mivel akkor nem folyt a víz, nem a burok volt megrepedve.

ne aggódj, valószínü az a sárgás valami a nyákdugó, és lassan itt az idő, de persze nem órák mulva:-)

Én is ráhúztam 8 napot:-)

2008. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszat.

Ami a folyást illeti az biztos, nem sima folyás volt mert az ágyban lett egy óriási tócsa mondom, kb. 2dl.

Hát ilyen még nem volt, és nem tudtam ellent telli, hogy nem follyon. Még a kezem is odatettem.

2008. aug. 18. 12:43
 5/7 A kérdező kommentje:
A vizsgálat csak kézi méhszály, meg azzal a paprral nyúlt be, amelyik zöldre szineződik ha magzatvíz. Ja meg ctg. Ennyi. de méhösszehúzódások csak 20%osak voltak.
2008. aug. 18. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
1,5-2 deci?Az azért sok nyákdugónak.De ha nem ismétlődik még egyszer,akkor valószínűleg a gyermek belerúgott egy óriásit a hólyagodba,és picit bepisiltél.Ha burokrepedés lenne,akkor folynia kellene még a víznek,az nem hagyja abba,ha egyszer elkezdte.
2008. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam?:) Csak nem kellett pisilnem, de mondtam bennt is, hogy lehet. Erre mondták, hogy felhígult nyák. de majd meglátjuk most figyelek és pihenek, végülis már nincs sok hátra.
2008. aug. 18. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!