Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doki milyen vizsgálatnál,...

A doki milyen vizsgálatnál, mikor veszi észre ha netán valami baj van a magzatvízzel? Ja és ha egy kicsit meg vagyok dagadva (vagyis azt mondják) szám, arcom, kezem akkor tényleg itt az idő és szülök?

Figyelt kérdés
Amugy 36.hétben járok...
2009. jún. 15. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kevés vagy sok a magzatvíz, azt ultrahangnál már látják, ha nem tiszta (belekakilt) azt nyitott méhszájnál amnioszkópiával (betöltött 40. héttől szeretik csinálni) stb.

A dagadásból nem lehet megállapítani mikor szülsz. Szerintem.

2009. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ultrahangon látja a mennyiségét,a minőségét magzatvízvizsgálattal tudja megnézni.Én is dagadtam már több mint egy hónappal előtte,mégiscsak a kiírt időben szültem.
2009. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs hogy belekérdezek,de nekem nem lesz több UHom,30 hetesen voltam utóljára. Akkor honnan lehet majd tudni,ha ne adj Isten baj van? Van tünet?
2009. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na hát igen én is erre gondolok ha netán nem lesz semmi vizsgálat és tényleg végig viszem a kiirt időpontig akkor honnan fogom megtudni hogy nincs-e gond?Kibújik és majd akkor?? vagy mi?
2009. jún. 15. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!