Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hétben vagyunk farfekvésse...

34. hétben vagyunk farfekvéssel, III. fokban érett lepénnyel és kevesebb magzatvízzel. Mire számíthatunk?

Figyelt kérdés

a doki azt mondja, hogy amíg a baba szépen fejlődik addig nincs gond csak gyakrabban látjuk egymást.

van valami tapasztalatotok?


2008. jún. 28. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Háát szerintem a III.foku érettség az nagyon korai,sztem nem valószínű,hogy bennt marad végig.Én a helyedben nagyon sokat pihennék-feküdnék.A kevés magzatvíz sem jó ez is arra utalhat,hogy nem valószínű sztem,hogy elég lesz neki végig.A farosság csak nehezíti így nagy valószínű a császár.Én lassan a 38hetet töltöm,de pont betöltött 37hetesen voltam dokinál és II.fokú volt a lepényem,a babám nagynak ígérkezik és mi is farosak vagyunk.CSak bízni tudok benne,hogy megfordul,amúgy nekem mondták,hogy nagyon sok folyadékot kell inni,akkor is ha vizesedik az ember,mert ha nem rámehet a magzatvízre is..mármint mennyiségben.NEm tudom mi az igazság ebből,de inkább elhiszem minthogy baj legyen..ezért nem lehet pl.vízhajtózni sem a magzatvíz miatt.Minden esetre ne pánikolj !A baba már életképes,maradjon mé bennt vagy 3hetet de erre neked is oda kell figyelned,Ne emelj ,pihenj ,sok folyadék stb.HA görcsölgetsz szólj a dokidnak,én nekem is 32hetes koromtól gyógyszert kellett szedjek ,hogy bennt maradjon tovább a baba,rengeteget keményedett a hasam-már nem szedem,most minden okés.

Szóval ne félj nem lesz semmi gond.:)

2008. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!