Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak errefelé 5 hetes kismamák?

Vannak errefelé 5 hetes kismamák?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok?

Hogy álltok a vizsgálatokkal? (Uh, hcg, stb.)


2014. dec. 18. 11:31
1 2 3
 11/25 eszo ***** válasza:
Nekem meg inkább szorulásom van :)
2014. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Szorulás a vastól, hasmenés a magnéziumtól! :D

Na csajok, adott a feladat; találjuk meg azt a napi vas-Mg arányt, amitől pont jó lesz a matériánk! :D

2014. dec. 18. 19:39
 13/25 Zoé08 ***** válasza:
Ja bizony ez jó ötlet.ki kell kísérletezni ;)
2014. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Mire szülünk talán rá is jövünk! :D
2014. dec. 18. 21:22
 15/25 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok csajok?
2014. dec. 22. 21:40
 16/25 Zoé08 ***** válasza:
Hát az én siker storym horrorba ment át.missed ab:(8 hetesen üres petezsák.kedden mütét.te hogy vagy?
2015. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Drága zoé, teljesen átérzem a helyzeted (Lásd #2)

Tapasztalatból mondom, hogy pikkpakk helyreáll a szervezeted, és újra lehet próbálkozni.


Nálam a hétvégén volt horror. Pont a kislányom születésének/halálának egyéves évfordulóján. Elkezdtem este vérezni. Rohantunk be az ügyeletre, bent is fogtak. Hála Istennek "csak" hematóma, de szigorú fekvés.


10 hkm

2015. jan. 16. 17:25
 18/25 Zoé08 ***** válasza:
Próbálok nem nagyon elkenődni,mert eddig szépen alakultak az életemben a dolgok.csak az bosszant,hogy aki nem akarja a picit,véletlenül 1x nem védekezik azoknak tuti gond nélkül megszületik aztán örökbe adja,megszakítja a terhességet esetleg.De mi nagyon szerettük volna.2hónapon belül teherbe is estem,és 8 hetesen csak egy üres petezsák tűnt fel a monitoron :( köszönöm a bíztatás ;)minden jót kívánok nektek,és csodás babavárást ;)
2015. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Zoé, én is sokszor úgy érzem, hogy bizonyos "népcsoportnál" szinte potyognak a gyerekek, holott se orvoshoz, se védőnőhöz nem járnak, se vitamint nem szednek, és mégis.


Más meg annyira várja, és...


De tudod, hívő ember vagyok, és tudom, hogy Isten okkal ad, és okkal vesz el. Mégha nem is tudjuk mindig az okát.


Ölellek, és írj, amint van egy kétcsíkosod!!!

Nagyon-nagyon örülnék neki!

2015. jan. 17. 22:53
 20/25 A kérdező kommentje:

Még valami: 8 hetes missed ab. után elég egy ciklust kihagyni. (Pontosabban 6 hetet, de mire először megjön, az 4-6 hét, utána +2 hét az ovu, szóval a második ovudig 6-8 hét eleve el fog telni.) Ha a szerezetednek mégis több idő kell a regenerálódáshoz, akkor addig úgysem "hagy teherbe esni". De fiatal terhességnél -az orvosom szerint- 6 hét elég.


A 6 hónapos koraszülésem után mondtak 3 hónap szünetet.


Szóval tessék foltytni a vitamin és folsav szedését!

Baba a láthatáron! :)

2015. jan. 17. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!