Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak errefelé 5 hetes kismamák?

Vannak errefelé 5 hetes kismamák?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok?

Hogy álltok a vizsgálatokkal? (Uh, hcg, stb.)


2014. dec. 18. 11:31
1 2 3
 1/25 eszo ***** válasza:
Szia!tegnap töltöttem az 5.hetet. Vizsgálatra ma jelentkeztem be,de csak január 5-én megyek. Hcg- m szépen emelkedett,a 2. Terhességi tesztem szép erős. Sokszor émelygek,baromi fáradékony vagyok. 2.bébi lesz,van egy 2éves kiscsajom már. Te??
2014. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Szia! Én is tegnap töltöttem az 5 hetet.

Egy halott baba, és két elveszített embrió után vagyok.

A HCG-m hétfőn 3900 volt, 11 mm a petezsák.

Zéró tünet. :)

2014. dec. 18. 11:45
 3/25 eszo ***** válasza:
Oh..sajnalom az elozmenyeket...nekem is volt vetélésem az első lányom előtt. :'( akkor mist csak pozitivan gondolkodj!!!az fontos. Én most is utrogestant szedek a 12.hétig...jah még annyi h fél orankent pisilek :)
2014. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Egy cipőben járunk! Én Progestant szedek, de halIsten csak biztonságból, mert rendben van a progim.

Meg van egy olyan gondom, hogy az idén sokszor voltam tágítva (szülés, hsg, missed ab., méhtükrözés) és nem zár a méhszájam. a 3. hónap végén fognak varrni. Utána nem tudom, mi lesz. Semmi segítségem. Ha feküdnöm kell, akkor pfff!


Figyi... hogy is kérdezzem... téged nem bántanak a szelek? Én annyit pukizok, hogy arra nincs szó!

2014. dec. 18. 11:53
 5/25 eszo ***** válasza:
Nekem az szerencsére nem..de ilyenkor normális a puffadás.
2014. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Jahhh... az első babával is ez volt.

Rámkötnének egy szélerőművet, a fél országot ellátnám energiával. :D

2014. dec. 18. 12:20
 7/25 eszo ***** válasza:
Hehe :D
2014. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Zoé08 ***** válasza:
Én is ma töltöttem be az 5.hetet és a puffadás nálam is megvan meg a hasmenés is  :)
2014. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Szia Zoé, üdv közöttünk! :)

Mennyi magnéziumot szedsz? Lehet, hogy attól van hasmenésed?

2014. dec. 18. 17:09
 10/25 Zoé08 ***** válasza:
Nem szedek magnéziumot,egyenlőre csak a folsavat.de minden étkezés után hasmenésem van ami ugye elég kellemetlen ha vendégségben vagyunk vacsin ;)
2014. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!