Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, kismamák akiket...

Anyukák, kismamák akiket pihenésre "ítélt" a doki, hogy oldottátok meg a napi dolgokat?

Figyelt kérdés

31 hetes kismama vagyok a 3. babával.Nagyon sokat keményedek,így a doki azt javasolta,hogy minél többet pihenjek,akkor nem lesz baj.

Két nagyobb gyermekem már ovis.A párom édesanyja átvállalta,hogy viszi-hozza a gyerekeket az oviba-oviból.

A háztartást viszont már nem akarom rábízni,így is sokat segít,de az egészségi állapota nem az igazi már.

Gondoltam,ha mindent apránként,lassan csinálok meg,nem lesz gond.

Amin még vacillálok az a fözés.Ha a gyerekek oviban esznek,magunknak rendelek,akkor fözés letudva,50 ezerböl meg lenne egy hónapra.Vagy föztetek egyszerübb ételeket?Ki hogy csinálta?

Bármilyen ötletnek,tanácsnak örülnék.


2014. dec. 17. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy darabig próbáltam az ülve főzést, de végül inkább mi is rendeltük a kaját,igaz nálunk első baba.
2014. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm volt veszélyeztettet terhes! Rengeteget jártam át hozzá, főzni, takarítani. Ha nem bírtam menni, akkor volt egy ismerőse aki takaritónő/házvezetőnő (nagyon csunyan fogalmazva) funkcionált náluk... Ő igy birta megoldani...
2014. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!