Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az uh értékeim kisebbek...

Az uh értékeim kisebbek lettek a multkori óta. Ez mitől? Az utolsó menzim szerint 8 hetes vagyok. Első uh-n nem látott semmit. A másodikon 4,1 mm a felritkulást látott szélen. Még előírt két uh-t a doki. Nem sok ennyi uh? Lehet, h méhen kívül van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


namost az első számú kérdés az, hogy volt-e szívhang? Nem mindig pontos a számítás(hiszen esetleg maga a Jóisten tudja , hogy melyik napon történt a fogamzás, beágyazódás), ált 6-7 héten hallható először a szívhang. Gondolom azért kért a doki még uh-t, hogy felmérje a helyzetet.

2010. febr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy azt kavarod össze, hogy az első uh-n csak a petezsákot mérik mm-ben , és az több, mint amikor legközelebb már az ülőmagasságot(CLR) mérik mm-ben. És a petezsák hossza nagyobb, mint az ülőmagasság. Legalábbis engem ez akkor megtévesztett. Nem tudom hogy nálad is ez-e a helyzet
2010. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Baba nagyon pici volt és elment! Azért köszi!
2010. febr. 3. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!