Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babakocsiban mikortól lehet...

A babakocsiban mikortól lehet a babát a kettes fokozaton ültetni? (a kocsiban az első fokozaton fekszik, a másodikon kicsit feljebb van a baba, a harmadikon ülne csak igazából)

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
amikor már ülne de még nem tud támaszkodás nélkül akkor én már feljebb állitottam mert érdekelte a külvilág aztán ha elfáradt visszafektettem.
2010. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4.5 hónapos volt, amikor azt mondta a doki, hogy 45-(60) fokban már nyugodtan felemelhetem a háttámláját. De ez gyerekfüggő. A mi babánk egy kicsit megelőzte mozgásfejlődésben a körülötte lévő babákat. 5 és fél hónapos és már egy egész szobahosszt képes mászni és már pár hetesen tartotta a fejét, ha hason volt.
2010. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt amikor a kettes fokozatba felültettem.Most 5 és még mindig kettes fokozatban van,mert nem tud még ülni.
2010. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!
2010. júl. 22. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!