Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokinő a méhemben egy...

A dokinő a méhemben egy 3mm-es felritkulást lát, a jobb petefészekben pedig egy 10*6 mm-es változó echogenitású cysticus képletet. Későn észrevett baba, vagy méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál. 5+2 napos vagyok naptár szerint.

A tesztjeim pozitívak, még igazándiból csak most kezd erősödni a második csík.

A ciklus 18. napján voltunk együtt, máskor nem.


A dokinő a méhemben egy 3mm-es felritkulást lát, a jobb petefészekben pedig egy 10*6 mm-es változó echogenitású cysticus képletet.

Vagy kései baba, vagy méhen kívüli terhesség. 2 nap múlva kell kontrollra mennem.


Járt már valaki úgy, hogy a 18. napon volta együtt a párjával, és már 5 hetesen UH-n volt?


2009. márc. 30. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én igen, múlt év szeptemberében. 29-31 napos ciklusaim vannak, és abban a hónapban, csak egyetlen egyszer, a ciklusom 18. napján tudtunk együtt lenni.

Akkor fogant a babánk, 5+4 naposan voltam először uh-on, ahol a doki 13 mm-es gestatiós gyűrűt látott. Vagyis ekkora a petezsák mérete.

2009. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is kb. ilyen idősen mentem mert nekem 2-3 havonta van mikulás és állítólag meddő vagyok :). (PERSZE) Nayon fájt a mellem és a teszt is 2 csíkos lett. A doki egy óriási cystát látott ami mellett ott volt a kisfiam aki már a kiságyába pihenget. Vissza a lényeghez sok doki megvizsgált és konzultáltak mi legyen azzal az óriási cisztával! Kiderült hogy nem is ciszta volt hanem sárgatest és ha azt leszívják vagy bármi úton eltávolítják meghal a babám. Belegondolni sem merek mi lett volna ha hozzányúlnak. Azért ha nem biztos akkor várnak a 12. hétig és közben biztos mint hetente UH. Nekem az UH-s nő mondta hogy ez nem is cysta. Azt mondta biztos elírták. Hát ennyit az orvostudományról. Egyet kérek próbálj pozitívan gondolkodni. Tudom nehéz, de látod az én fiam is itt van. Bár pontosan nem tudom milyen ez a "echogenitású cysticus képlet" bizom benne hogy nem lesz baj.

9 hetes baba ancija

2009. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!