Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A klion hüvelykúp milyen...

A klion hüvelykúp milyen betegségre irják fel?

Figyelt kérdés

16hetes terhes vagyok, tegnap a nőgyógyászom azt kérdezte tőlem, hogy van e folyásom mondom át tetsző fehér de azon kivül semmi, megvizsgált és azt mondta ez sok ez a folyás és felirta a klion nevű kúpot, de mondom nem viszkedt...nem ilyennek kellene lenni a folyásnak terhesség alatt? De igen de ez sok...hát mondom jó Ő az orvos csak tudja a dolgát, ma megvettem és olvasom fertőzö gyulladásos megbetegedésekre, de hát ezt nekem nem mondta hogy ez lenne a gond.

Valakinek kellett alkalmaznia terhesség alatt? Mire irta fel neki az orvos?


2014. dec. 16. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem koraszülés megelőzésére írta fel. 21 hetesen megindult a szülés, aztán folyamatosan nyíltam ki ekkor írta fel a doki. Nem csak gyulladásra jó, henem tisztításra is. Használd el.
2014. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!!
2014. dec. 16. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség végén volt annyira bő folyásom, hogy azt hittem a magzatvíz szivárog, rendesen csurgott. Nekem sem viszketett, meg semmi egyéb tünet nem volt, csak vízszerű folyás. És nekem is azt mondták rá, hogy sok. Nekem ekkor írta fel az orvos, használtam, és pár nap alatt rendbe jött.
2014. dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!