Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen hüvelykúp?

6 hetes terhesen hüvelykúp?

Figyelt kérdés
Gynophilus hüvelykúpot kaptam. Elvileg ez nem szívódik fel. Használta közületek kismama?
2014. ápr. 23. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem, de másfajta kúpot használtam 5 hetesen, 18 hetesen és 26 hetesen is, sajnos hajlamos vagyok mindenféle fertőzésre. Valószínűleg nem ok nélkül írta fel az orvos, ha azt mondta, hogy használhatod, akkor használd nyugodtan.
2014. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, hogy csak középig teszem be. Te is így használtad?
2014. ápr. 23. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem félig, hanem rendesen felhelyeztem, egyedül az applikátort nem használtam, mert azt mondta a doki, hogy anélkül, de amennyire csak tudom, annyira tegyem fel. Ha felírta az orvos, akkor szükséged van rá. Egy ki nem gyógyított fertőzés sokkal veszélyesebb mint egy hüvelykúp.
2014. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd és told fel rendesen,semmi bajod nem lesz a kúptól,de a fertőzésektől lehet.
2014. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy egy orvos, aki elvégezte az egyetemet, meg még egy szakvizsgát is megcsinált, olyan szert ír fel neked, ami többet árt, mint használ?

De most komolyan?


Egy fertőzés sokkal több gondot okoz, mint egy hüvelykúp.

Arról nem is beszélve, hogy a Gynophylus még csak nem is antibiotikum, hanem egy hüvelyflóra-helyreállító. Gyakorlatilag egy rakás olyan baktériumot tartalmaz, ami a hüvelybe kell.

2014. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, túlparázom. Köszönöm!
2014. ápr. 24. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!