Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt a hüvelykúp okozza?

Ezt a hüvelykúp okozza?

Figyelt kérdés
Az orvosom a Pimafucin hüvelykúp után azt mondta levezető kúraként használjak gyno-pevaryl hüvelykúpot heti kétszer. Az első adag után eltelt egy nap, és ma reggel kisebb mennyiségű sárga, majd nagy mennyiségű fehér folyás jött ki belőlem. Nagyon megijedtem ilyenem még nem volt, a hüvelykúpra gyanakszom, bár mellékhatásban nem ír folyást, de a neten olvastam egy hölgynek ugyanilyen "panasza" volt a kúp után. Most fehérneműt és tisztasági betétet cseréltem, egyenlőre száraznak tűnik. 27 hkm.

2013. jún. 21. 10:01
 1/3 A kérdező kommentje:
kérlek válaszoljatok!!
2013. jún. 21. 11:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kúp jött ki ilyen állapotban,
2013. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ha kúpoztam , sajnos többször kellett gomba miatt, akkor nekem elsőre mindig így "tisztult" ki. Szerintem ha nem görcsölsz nem ég a hüvely nincs gáz
2013. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!