Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok el, hogy...

Mikor mondtátok el, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Mikor mondtátok el, hogy babát vártok

1.a szülőknek

2. a testvéreknek

3. a legjobb barátnőknek

4. a kollégáknak, barátoknak

5. a szomszédoknak ?


2010. febr. 1. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Off

A szomszédnak mi köze van hozzá? :D


Amúgy tesóm ősszel lett terhes és karácsonykor mondta el a szülőknek és a testvéreknek. Gondolom a barátoknak később mert elég zárkózott életet élnek.

2010. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Szülőknek már kb. ahogy megtudtuk. Szoros, mindennapos kapcsolatban állunk.

barátnőknek, kollégáknak a 12 heti vizsgálat után, amikor dawn korra szűrik.

2010. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
nekem a szomszédom elöbb tudta mert ugyanis nagyon jóban vagyunk és folyamatosan ez volt a téma.barátnőm is elöbb tudta én családom elöbb mint a Párommé asszem ők tudtak meg majdnem legutoljára én nem is bánom sőtt ha nem mondtuk volna el rá sem kérdeztek volna sőtt azota na hagyjuk inkabb....37 h kismama
2010. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

jogos :D


szomszédok = ismerősök

2010. febr. 1. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szülőknek amikor már az orvos is biztonsan megállapította a terhességet,9-10 hetesen.

A testvérek is akkor tudták meg,csak pár nappal késöbb mert igy találkoztunk csak.

A barátnőm volt az első,amikor a tesztem két csík volt,mert a párom nem tudott hazajönni a könyvelőtől,és valakinek el kellett mondanom.

A kollégáim is akkor tudták meg amikor 12-13 hetesen jelentkeztek a hányinger tünetei.

ismerősöknek is akkor.ilyenkor már nagyon nehéz titokba tartani,és annyira boldog az ember,hogy legszívesebben ki kiabálná.

2010. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi a szülöknek és a testvéreknek már a tesztelés napján elmondtuk,pedig megegyeztünk hogy nem szólunk senkinek sem.Hát addig birtuk:-)A munkahelyen muszály volt szólnom másnap,mivel olyan helyen dolgoztam ahol cipekedni kell,és ettől meg akartam kimélni magam.A barátnőknek 1-2 hét múlva.Szóval mi aránylag hamar elmondtuk,nem is birtam volna titokban tartani,illetve sajnos nagyon hamar el kellett jönnöm táppénzre,igy muszály volt.25 hetes km
2010. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1. 7+1 naposan anyunak, anyósomnak rá 1-2 napra

2. Ha jól emlékszem akkor amikor anyunak, de nem biztos...:s

3. 12. hét után

4. volt olyan kolléga aki még az előtt tudta mielőtt anyu(rájött a jelekből...) a többiek hála a sógornőmnek a 9. hét környékén, pedig nem akartuk elmondani, csak a 12. hét után...

5. szomszédok még sztem van aki most sem tudja... amúgy ők már elég későn tudták meg, olyan 20. hét környékén(nem látszik rajtam, hogy terhes vagyok, pedig 6,5 hónapos vagyok..:)

2010. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Anyukáméknak rögtön a tesztelés után elmondtuk, kb. az 5. héten! A munkahelyemen is elég hamar szóltam, mert nagyon hánytam, és úgyis megtudták volna! Ott olyan 6 hetesen szóltam. Nagyon hamar látszott rajtam, 11 hetesen már le sem tudtam volna tagadni, tehát onnan már mindenki tudta!

2010. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából olyan sorrendben ahogy írtad a 8 héten egymás után. A munkahelyen is jóban voltam a kollégámmal az irodában, és a főnökömmel is, úgyhogy nem volt gond, és a terhességgel is minden ok volt, 15 hós lesz a lányom.

Kistesóval elmúltam 8 hetes, még nem mondtam csak két barátnőmnek, meg anyu sejti, de holnap megyek uh-ra, az után akarom csak elmondani szülőknek, rokonoknak, aki olyan.

2010. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most 7 hetes vagyok, és a férjemen kívül nem tudja senki. Megbeszéltük, hogy betöltött 12. hétig senkinek nem mondjuk el, babonából. A 12. hétig bármi történhet, és akkor mindenki szomorú.Igaz, egészségesek vagyunk, de sosem lehet tudni.Bár, nagyon szenvedek attól, hogy magamban kell tartanom. Legalább anyukámnak elmondhatnám! Egyébként férjem nagymamájának, sőt, az egész családjának gyanús vagyok már...
2010. febr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!