Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphaston okozhat barnas folyast?

Duphaston okozhat barnas folyast?

Figyelt kérdés

Mivel, ugye az arra valo, hogy ne legyen baj a babaval. Kedden voltam Uh-on, minden rendben volt, 6 hetes vagyok. Nem volt barnas folyasom addig, sem verzesem, de a doktorno kiirta a tabit, megelozes keppen. Ez volt kedden, es ma barnas szinu folyasom volt. Kell aggodnom? :(

U.i. Magneziumot is szedek napi 3x. Koszonom a valaszokat.


2014. dec. 12. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
igazabol nem tudom mert en 12 hetesen kezdtem el verezni es arra kaptam ezt a gyogyszert.. ez vmi hormongyogyszer ha jol tudom. ( nem vagyok biztos benne)
2014. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem okoz. Eppen arra van, hogy ne legyen baras folyasod, hogy ne menjen el a baba. progeszteron hianyaban vetelhetsz el, ez a gyogyszer azt potolja. Miert irta fl neked az orvos? Volt vetelesed, esetleg hormonvizsgalat tortent? Szedd tovabb, de hivd fel az orvost, mi tortent, es hogy emelj-e az adagon.
2014. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól nem lehet barnás folyás. Rendesen szeded, egyenlő időközönként? Ez fontos. Mennyit szedsz? Tényleg jó ötlet megkérdezni a dokit hogy emelj-e az adagon.
2014. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt vetelesem, hormonvizsgalaton sem voltam, es o lesz az elso babank. Mondtam, hogy neha vannak mestruacio szeru gorcseim, de csak enyhen, es ekkor irta fel. Napi 2x1-et szedek. Mindenkepp fel fogom hivni az orvost, de meg van elottem egy hetvege, ami idegeskedessel fog telni, foleg ha ismet barnazni fogok. Januar ota minden ciklusban volt barnazasom, de a teherbeeses elotti honapban semmi. Emiatt is gondoltam, hogy helyrejohettek a hormonjaim es ezert sikerult a baba. De lehet, hogy amiatt van az egesz es "folytatodik" tovabb. Ja, es a majdnem 1 ev alatt, semmit nem mondott es nem adott a doki a barnazasra.
2014. dec. 12. 21:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek, egyszer-ketszer munka miatt 1 ora csuszas elofordult a 3 nap alatt a tabletta bevetelekor. Ez is szamit?
2014. dec. 12. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:

1 óra csúszás nem vészes, nem hiszem, hogy emiatt barnázol.

Az is lehet, hogy haematómád van, de ezt csak a doki fogja tudni megmondani UH alapján.

Én 3x2 Duphastont szedtem a terhességem elején a 14. hétig, szóval lehet emelni az adagon.

2014. dec. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Be kell menni az ügyeletre, ugyanis a görcs és a barnás folyás nem jelent jót. Nem tudom, mit tudnak tenni,ha a duphaston sem segít, talán esetleg megemelik az adagot. Nálam is ez volt.
2014. dec. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!