Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A duphaston okozhat orrdugulás...

A duphaston okozhat orrdugulást, vagy náthás érzést?

Figyelt kérdés
Reggel és este kell szednem, de olyan fura, hogy mindig utána lesz rosszabb. Nem tudom eldönteni, hogy nátha, vagy mellékhatás.
2008. júl. 5. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia a Duphaston egy sárgatesthormon ami segíti a baba megtapadását nem valószínű,hogy emiatt van.Ha mégis minden alkalommal utánna jelentkezik szerintem kérdezd meg a dokibácsidat mert lehet,hogy az egyik hatóanyagára allergiás vagy.Én is szedtem ezt a hormonkészítményt de semmi ilyen dolgot nem tapasztaltam.Üdv és jó babavárást 33.hetes kismami
2008. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Azért gondoltam, hogy mellékhatás, mert azt írja okozhat ödémát, nyelv duzzadást stb és gondoltam, ha így hat a nyálkahártyára hátha ettől vagyok ilyen pocsékul. De ezek szerint inkább nátha.
2008. júl. 6. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!