Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS. Hogy működik a győri...

SOS. Hogy működik a győri kórházban a 4D?

Figyelt kérdés
Tudnátok esetleg telefonszámot adni? Adnak leletet is hozzá? Milyen hamar lehet menni? Mert nekem elsősorban nem a mozi fontos, hanem az, h a babámmal minden rendben van -e. Határ érték lett a Down szűrésem, azért mennék. Ott kell fizetni, vagy csekken előtte? 16+5 napos vagyok. Köszönöm.
2010. febr. 1. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

0670 351 77 99

de itt utánaolvashatsz:

[link]

2010. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2010. febr. 1. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Felhívtam őket a telefonszámon amit megadtak, csekket kell befizetni 10 e Ft + 500 Ft volt a fénykép. Mivel vidéki vagyok kértem, hogy ha van rá mód postázzák ki a csekket nem akartam csak azért Győrbe menni. Kb 1 héten belül érkezik meg a csekk, azért írom, mert időpontot úgy kérj, hogy legyen időd feladni. Nem olyan régen voltam kb 2 hétre tudnak előre adni. A csekket, kiskönyvedet viszed és más nem is kell. Az időpontot tartják, ezért legyél pontos, kb fél óra volt a felvétel, amit kaptunk, és kedves volt a hölgy aki csinálta, sok dolgot elmondott és lehetett tőle kérdeni is. Igzán felejthetetlen élmény! Boldog babavárást!
2010. febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. febr. 2. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!