Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan működik a MÁV-kórházban...

Hogyan működik a MÁV-kórházban a sima (sztk-alapú) terhesrendelés?

Figyelt kérdés

Eddig magánorvoshoz jártam, aki a MÁV-kórházban dolgozott. Második baba lesz, az elsőt is a MÁV-ban szültem. Most vagyok 23 hetes, és kiderült, hogy a Szent Imre kórházban, ahova az orvosom átment, nincs 24 órás anesztes ügyelet. Én Edá-val szeretnék szülni. Arra gondoltam, nem fizetek új magánorvost, hanem a sima rendelésre megyek a MÁV-ba.

El tudnátok mondani, hogyan működik az? Bemegyek a kórházba, bejelentkezek a betegfelvételnél, aztán sorba állok, és valaki megvizsgál? Nem fognak belekötni abba, hogy az eddigi leleteim fele nem Máv-kórházas? Minden tapasztalatnak örülnék.


2011. jan. 7. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is most kell váltanom, igaz, én csak 3 orvos közül választhattam, de nagyon nehezen adtak időpontot!

Lehet hogy engem vágtak át a kartonozóban, de azt mondták, hogy előjegyzés nélkül nem is fogadnak beteget.

Nekem majdnem egy hónapra adtak időpontot, úgyhogy szerintem hívd fel őket, előbb ne menj oda "potyára".

2011. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!