Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor bekenem a pocakom...

Amikor bekenem a pocakom olajjal az is ingerli a méhet?

Figyelt kérdés
Sokazor olvastam itt, hogy nem szabad simogatni a hasat, mert ingerli a méhet és méhösszehúzódást okozhat. Amikor esténként bekenem a hasam, mindig eszembe jut ez. Most akkor ezt sem szabad?
2010. febr. 1. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Én még egyszer sem olvastam... Jobb is, mert nem igaz. A pocaksimogatás NEM okoz méhösszehúzódást. :-) Tényleg. Ez jó a babának, és jó neked is, különösen, ha krémmel csinálod.


Ami méhösszehúzódást okozhat valójában: az a mellbimbó és a bimbóudvar ingerlése. Terhesség alatt ezt ha lehetm kerüljétek a pároddal.

2010. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Okoz, de csak a szülésnél, mikor már megvan az alap összehúzódás, segíti a szülést. De előtte semmiképp, simizd nyugodtan :)
2010. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy ha körkörösen símogatjuk, akkor okoz méhösszehúzódást, ha egyirányúan, akkor nem. Nekünk a fentről lefelé kimondottan bejött, és méhösszehúzódás ohne... :)

23 hetes km

2010. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm!
2010. febr. 1. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!