Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hozzátok hányszor jön/jött a...

Hozzátok hányszor jön/jött a védőnő látogatóba a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Hozzám most jön másodszor, itt volt 15 hetesen is, meg a 24. héten is jönni akar, és akkor még valamikor a 30. hét után is...

Nem értem, mire jó ez!? Azóta nem változott semmi, babaholmink még nincs, mert amit venni kell, azt majd márciusban fogjuk, amit meg kapunk, az meg még nincs nálunk...


2010. febr. 1. 11:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem ő jön házhoz,hanem a kismamának kell hozzá menni 4 hetente,mindíg doki előtti nap.nálam egyszer volt eddig,környezettanulmány céljából.remélem többször nem akar jönni,mert nem lenne értelme,egyszer már látta amit látni akart.
2010. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
76%
Durva, hogy milyen kötekedő védőnők vannak...Nekem szerencsére nem ilyen jutott. Egyszer jött ki, a 30 hetemen, és nem is nézelődött tulajdonképpen semmit, csak beszélgettünk a szülésről, kórházi csomagról, meg hogy mit érdemes beszerezni, ilyesmi. Mondta is előtte mikor nála voltam, hogy elég a 30. hét körül beszerezni a dolgokat. Normális volt. Szerintem már csak a baba születése után fog jönni. Felesleges is kimennie 3-szor szerintem, mert ok, egyszer megnézi milyenek a körülmények, de 3-szor...De hát ők tudják, én is felesleges fontoskodásnak tartom.
2010. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
35hetes vagyok nálam sem járt még de azt monta jönni fog nekem azt monta azért kell kimenniük a kismamákhoz hogy megnézze a körülményeket + hogy tanácsokkal szolgáljon a baba cuuccok elhelyezésére elméletileg ha haza jössz a korházbol akkor is ki fog menni én ugytudom. jó babavárást:)
2010. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Hát, Lányok, vannak itt az én védőnőmnél durvább esetek is, ahogy elnézem...

Én is fontoskodást látok az egészben, mert amikor a babcuccokra kérdezek, vagy a gyógyszertári csomagra, ami anyagilag nem mindegy, és jó betervezni..., akkor meg hirtelen azt a választ kapom, hogy még korai, majd lesz róla lista... :) Na, ki érti ezt.

Az én védőnőm is rettentő tapasztalt, 5 hónapja végzett a fősulin, hajadon, és 3 évvel fiatalabb nálam, én 25 vagyok. De ez még nem is lenne gond, ha a látogatásaiban találnék némi értelmet. :D

Kitartást Mindenkinek! ;)

2010. febr. 1. 14:20
 15/29 anonim ***** válasza:
76%
Én 13 hetes vagyok, 3 hete voltam nála először, akkor mondta, hogy ha legközelebb megyek majd megbeszéljük az időpontot, hogy mikor jön. Elvileg 2x kell jönnie. Szerencsére elég normálisnak tűnik, mondta, hogy nem azért jön, hogy kukacoskodjon meg nem azt fogja nézni, hogy hol mennyi porszem van, csak azt hogy nem-e lepukkant lakásba akarjuk hozni a babát. Hát igyekszem úgy csinálni, hogy még ha akarna se tudjon belekötni semmibe, de ha esetleg bunkóskodna, tuti kidobnám.
2010. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
76%

Terhesség alatt egyszer sem volt a háznál, csak mikor megszületett a lányom. Addig én jártam hozzá. Volt fogadóórája, minden hónapban amikor a doki is ott volt, de én dolgoztam és így még azt is megcsinálta nekem, hogy ne kelljen szabit kérnem, hogy mindig 4kor fogadott a rendelőben. Így viszont 3 hetente találkoztunk, szerintem mert dolgoztam és kíváncsibb volt mi van velem hogy bírom, és mindig nézett vizeletet, vérnyomást, megmért mindent, szívhangot nézett mikor már lehetett, és beszélgettünk is ha volt kérdésem. Nekem így jó tapasztalatom van.

Barátnőméknél viszont (máshol lakik) volt a védőnő terhesség alatt is. Ő sem találta szimpinek.

2010. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%
Szió! Úgy látom én kivételes vagyok, az én védőnöm csak egyszer jött ki a 9 hónap alatt háztűznézőbe, illetve nekem kellett menni kétszer, de ennyi. Telefonszámát megadta, hogy ha kérdésem van hívjam nyugodtan.. :) Szerintem kérdezz rá, hogy szükséges-e ilyen gyakran találkozni? Nyugtasd meg, hogy ha van valami úgyis jelentkezni fogsz nála... Kitartást kívánok a védőnőhöz.:)
2010. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Én 26 hetes vagyok, nálam még egyszer sem volt, mikor rákérdeztem, hogy jön-e(nem mintha hiányozna) azt mondta majd vmikor... Hallottam olyat, hogy majd a terhesség végén jön egyszer aztán majd a baba születése után jön... Amúgy meg 4 hetente kell hozzá járnom, mielőtt dokihoz megyek!

2010. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%
29 hetes vagyok. 3x voltam nála, nagyon jól elbeszélgettünk, hasznos dolgokat tudtam meg tőle. Még nem járt nálunk, nem is szólt erről.
2010. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám is bejelentkezett, hogy délelőtt valamikor jön, de nem tud pontosan időt mondani. Vártam egész délelőtt, mire délben felhívott, hogy itt volt, de nem tudott bejutni, mert állítólag nem engedtem be. Pedig végig itthon voltam és vártam. (De miért nem hívott akkor telefonon, amikor itt volt?) A héten majd jön, de remélem, nem fog sokáig tartani. Megkérdezhetem, mennyi időt szokott maradni egy ilyen látogatáskor?
2010. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!