Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hozzátok hányszor jön/jött a...

Hozzátok hányszor jön/jött a védőnő látogatóba a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Hozzám most jön másodszor, itt volt 15 hetesen is, meg a 24. héten is jönni akar, és akkor még valamikor a 30. hét után is...

Nem értem, mire jó ez!? Azóta nem változott semmi, babaholmink még nincs, mert amit venni kell, azt majd márciusban fogjuk, amit meg kapunk, az meg még nincs nálunk...


2010. febr. 1. 11:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre egyszer, aztán egyszer sem.

Kérdezd meg, mit szeretne megnézni, hiszen nem változott semmi...

2010. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van (Miskolc), hogy soha nem kell mennem, mindig ő jön házhoz. Ez engem nem zavar: a ház rendben van, készül a babaszoba is. Még könnyebbség is, hogy nem nekem kell bemászkálnom oda és sorbaülnöm. Így is épp eleget ülök sorba.
2010. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer se jött ki..hála az égnek! Tudja, milyenek a körülményeink, így azt mondta, nem jön, én meg nem erősködtem :D
2010. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sosem járt a terhesség alatt, mindig én mentem.
2010. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekik kötelező kimenni házhoz. És ha jól tudom, akkor 2x kell neki jönni (de lehet, hogy csak 1x) és a többi alkalommal neked kell megjelenni a tanácsadáson. Nálam mindig az új leleteket írja fel a naplójába, stb.
2010. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk még nem járt, pedig egyszer már el akart jönni, de egy kis kavarodás miatt nem is ő jött és nem is ide hozzánk. Most vagyok 31 hetes kismama és elméletileg most a hét közepén jön hozzánk. Hivatalosan másodjára, konkrétan meg először. Azt nem tudom hogy hányszor kéne jönnie, de én örülök hogy nem jött eddig.Így is sok mindent kell intéznem,és nem érek rá fél napokig csak őt várni meg jópofizni. A babaholmi miatt meg ne aggódj, nekem is csak annyi van amennyit így hébe-hóba elhoztam meg megvartam.
2010. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem tudom, minek ennyit találkozni, mert először úgy gondoltam, de jó lesz, beírja a cukorterhelés és 2. labor eredményeit, tehát akkor nekem nem kell mennem legközelebb. Dehát kell, hiszen visszahívott márc. 1-re, és ma voltam...

Kicsit sok nekem ez a 2 hetenkénti találka. :)

Ma is előttem egy 3 gyerekes anyuka volt bent, lázasan... Rákérdeztem a védőnőnél, hogy lázas-beteg anyuka volt előttem? Mert kihallatszott, hogy a betegségéről beszélnek, de a védőnő csak hamisan mosolygott, és nem válaszolt...

Lehet, hogy engem érint ez most ennyire érzékenyen, de beteltem agyilag a védőnői "szolgálattal"... :)

2010. febr. 1. 11:42
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 2 szer volt 5 percre, meg a múlt héten "volt", csak én NST-n voltam! Azt nem tudom miért nem hív fel mielőtt jönni akar?


39+5 hetes kismama

2010. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%

Én azért kíváncsi lennék miért kell erőltetni ezt a látogatósdit... hülyét kapok tőlük.

A régi védőnő ideadta 12 hetesen a kiskönyvem, aztán 1x felhívtam, hogy szerinte mi fontos 1 babának. Akkor eljött hozzánk megbeszéltük és legközelebb akkor jött, mikor megszületett a csajom. Igaz, minden terhesgondozásnál találkoztunk, egyébként vele nagyon jól összebarátkoztam és sokat tanultam tőle.

Új helyre költözés miatt van egy banya most, de rájött, hogy nem pálya nálam ez a találkozósdi. Havi 1x felhív megkérdezi mi a pálya és én ennek örülök a legjobban. Egyébként felmérte előtte a terepet, hogy milyen helyen nevelkedik ez a kölyök.

Amúgy szép szakma, de hálátlan is. Nekem mindig az jön le, hogy turkálnak az életedbe.

2010. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk még csak egyszer volt, bár még csak 17 hetes vagyok. Nagyon undorítóan viselkedett. Telefonon felhívott, hogy ekkor és ekkor jön, legyek otthon. Hát mondom tök jó, mert én meg dolgozom, de ha ez ennyire fontos, akkor kérek egy szabadnapot. Ráadásul felújítás közben vagyunk, gondolhatjátok hogy néz ki a lakás. Megjön, betrappol a lakásba, hogy te jó ég itt meg mi folyik, hát nem gondolom, hogy ide hazahozhatom a gyereket. Mondom neki, hogy még csak 17 hetes vagyok, április közepére készen leszünk, ha minden jól megy, és most egyébként is a szüleimnél töltjük az éjszakákat, a régi szobámba. Hát jó-jó, de már előbb kellett volna megcsinálni. Hát mondom neki, hogy eredetileg csak jövőre terveztük a babát, és júliusra a lakásfelújítást, de mivel júliusban szülök így tudtuk megoldani. Még jó, hogy meg tudtuk oldani... Meg hogy a 25-30. hétre szeretné, ha már minden meglenne. Hát ekkor már ott tartottam, hogy na jó mindjárt kidobom a lakásból. Egyébként rendkívül nagy tapasztalattal rendelkezik 25 éves, nálam egy évvel fiatalabb. Az biztos, hogy hozzánk többet be nem teszi a lábát.
2010. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!