Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja teszteltem pozitivat,...

Ketteske kérdése:

3 napja teszteltem pozitivat, azóta enyhén görcsölök. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szedek magne B6-ot, de izgulok, hogy ilyenkor mi van. Van még más praktika, hogy elmulasszam a görcsöket?
2010. jan. 31. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát sztem annyira nem...én midnenképp beszélnék a dokival.


Addig is veék be 1el több mb6ot...de hívd fel mindenképp kérlek.

2010. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
OK. holnap hivom. köszi
2010. jan. 31. 18:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha "mindjárt megjön" érzésed van, nem túl erős görcsökkel, nyugodj meg, teljesen normális, nekem is volt.

Én sem tettem semmit ellene magneB6-on és terhesvitaminon kívül, mégis elmúlt az érzés magától, kb. 1 hétig tartott csak.

Utána is fogsz olykor fájdalmat érezni, szúrkálást, amikor nyúlnak a méhszalagok és nő a méh, de amíg nincs erős görcs vagy vérzés, ne ijedj meg.

Ja, még annyit, hogy az első időkben én nagyon sokat pihentem, te is tedd ezt, ha van lehetőséged, amikor éreztem, hogy fájdogál a hasam, lefeküdtem, magasra polcoltam a lábaimat, pihentem egy ideig és elmúlt.

Jó babavárást, és ne idegeskedj! :)

15 hetes km

2010. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen ez is igaz,de azért ha első babás jobb bemenni a bizit kedvéért.Nekem is ilyen volt,mintha megjött volna,de inkább bementem nehog baj legyen:)
2010. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Felhivtam a dokit, azt mondta normális. Szedjem a magne B6-ot és hét vége felé menjek be.
2010. jan. 31. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,bocs,hogy offolok,de én is 5 hetes vagyok,enyhe lüktetgető görcsökkel,a pozi teszt óta egyáltalán nem voltál orvosnál,csak akkor mész,mikorra mondta ma?

Csak azért kérdezem,mert akkor nekem is felesleges most elmenni hozzá,ha úgyis visszarendel.

Tehát csak pozi teszted van,vagy doki is megállapította a terhességet?

2010. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

sztem a doki ilyenkor még nem is lát semmit. csak a poz.tesztem van, meg a mensi kimaradás. a dokim azt kérte, hogy csüt-pént hivjam fel és megbeszélünk egy időpontot.

nekem a magnézium segit. neked?

2010. jan. 31. 22:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia utolsó vagyok.

Én még egyenlőre semmit nem vettem be a görcsökre,de lehet ma én is veszek a patikában Magne B6-ot.

Amúgy én ma megyek dokihoz is,már izgulok előre,hogy mit fog mondani.

Remélem minden oké lesz:)

2010. febr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia,utolsó vagyok,voltam dokinál,megnagyobbodott méh,vastag nyálkahártya és egy apró kis fekete foltocska volt látható.5 hetesnek mondott,egy hét múlva nekem is kontroll,akkor már több minden fog látszani.

De én ennek a fekete foltnak is úgy örültm,mint majom a farkának:))

Sok pihenés,nincs szex,nincs emelgetés,nincs forró vízben fürdés,ennyit mondott.Elevitet vettem,és a MagneB6-ot.

Szóval ennyi,remélem te is írsz,hogy mi volt a dokidnál:)

pusza!

2010. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Gratulálok a "fekete foltodhoz"!!!! Én majd csak a jövő héten megyek dokihoz, nem tudom hogy fogom kibírni addig. Én femibiont szedek és továbbra is a magne b6-ot.
2010. febr. 1. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!