Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letezik h mar novekszik a hasam?

Letezik h mar novekszik a hasam?

Figyelt kérdés
Meg csak 11 hetes terhes vagyok de rendesen ugy erzem mintha none a hasam. Hozza teszem nem vagyok vekony es egyebkent is van hasam de egy ideje mas..mintha alakulna.. nincs ennek meg koran?
2014. dec. 4. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Még annyit, hogy eléggé tartottam tőle, hogy nagyon hamar látszódni fog és a végére hatalmas hasam lesz (bár itt még nem tartunk, szóval ez utóbbi előfordulhat). Nagyon vékony vagyok és picit alacsony is. Világ életemben, ha picit bekajáltam simán terhesnek néztek. Szóval ezek után én sem értem, hogy miért nő ilyen lassacskán a pocakom, de örülök neki.

2014. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bocs, 9-es voltam, nem utolsó.
2014. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!