Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettenetes éjszakám volt! Ti...

Rettenetes éjszakám volt! Ti hogy vagytok 36. hetesek?

Figyelt kérdés
A magnézium abbahagyásától is lehet, hogy a vállam, felső karom nagyon fáj?! mintha izomlázam lenne, semmi se jó, 2 órát aludtam, a melegvíz kicsit segített. fáj mindenem. eddig teljesen panaszmentes volt a terhességem, a 3x2 magnézium helyett tegnap és tegnapelőtt már csak 1-1 db-ot/nap és 1 pezsgőtablettát ittam... ugye nem fogok szülni?! esetleg front van? ti hogy vagytok. 36+3
2010. jan. 31. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy front van tényleg. Engem meg levert a víz, ami egész terhesség alatt egyszer sem történt velem, aztán bepánikoltam, hogy nem rugdos a babám és hogy a kettő dolog biztos összefügg (persze csak aludt :) ) Szóval nyugi, biztos csak front :) 36hkm
2010. jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem csak a fornt visel meg téged.

Nekem a babám szokta előre jelezni a nagy havazásokat. Tegnap is úgy pörgött, azt hittem kiszakad a hasam.

Hogyhogy még szedsz magnéziumot? én 33 hetes vagyok, de már a 30. héten mondta a dokim, hogy ne szedjem már, csak ha szükség van rá.(keményedek) amúgy ne

2010. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Ez az éjszaka nekem is borzalmas volt. 36+6 km vagyok. Voltak már hasonló napok, mintha egyre több ilyen lenne. Éjjel 1 körül aludtam el, és 9-ig feküdtem. Néztem az órát, minden órában 2x fordultam meg nagy kínok közepette. Úgy érzem, hogy semmit nem aludtam, pedig tegnap alaposan lefárasztottam magam. Ma van valami front? Nálunk pont ugyanolyan idő van mint tegnap, akkor jól aludtam.

Ja, nekem sem mozgott éjjel a babám, szerencsére kelés után a kis gyenge kávéra fölébredt:)

Amúgy egész jól vagyok, a fölállás - indulás nehezen megy, de ha begyorsulok már egy tempósan haladok:) Magne b6-ot napi 2x2 szedek, az orvosom javaslatára még a 37. héten is szednem kell mert nagyon sokat keményedek a 23. héttől kezdve.

2010. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezek szerint nem én voltam csak ilyen rosszul.... sok erőt és egészséget nektek! ugyan örülök hogy nem én voltam az egyetlen aki kínlódott az éjszaka, de a legjobbakat kívánom Nektek!
2010. jan. 31. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok :)


Azt hittem, hogy ez az éjszaka csak nekem volt "különleges"... lefeküdtem 10-kor, két óránként ébredtem, pisilés, séta a lakásban, forgolódás, két óra múlva megint ébredtem... fél6-tól már nem is feküdtem vissza. Jóslóim nem szoktak lenni, amiatt nem lehet, szerintem csak front...

37+2 km


(bocs plusz egy hetes vagyok, de örülök, hogy találtam sorstársakat :) )

2010. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Holnap töltöm be a 35. hetet, nekem is szednem kell a magnéziumot, napi 3x1 + 2 gyszer+terhesvitamin. Nekem a védőnőm azt mondta mg végig szedhető, s valószínű, a doki is ezt mondja szerdán. Éjszakánként én sem alszom vmi jól. 10körül fekszem, 11kor már ébredek, s utána szinte pontosan 2 óránként pisilés, séta, ivás, de szerncsére az esetek többségében gyorsan visszaalszom. Reggel 6 körül viszont már nem próbálkozom vele:)


Boldog babavárást mindenkinek:)

2010. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!