Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamák! Hogy...

35 hetes kismamák! Hogy vagytok, és mennyit pihentek? Vannak már jóslóitok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nehéz, mert van egy másfél éves kislányom is. Jóslom nincs, bár előzőleg már 32 hetesen volt. Nehéz emelni, nehéz felállni, főleg éjjel, ha a lányomhoz kell menni, sokszor mire felállok már az ágyam lábánál totyog a hálózsákban-gyors vagyok mint a villám. Férjem szerint sokat nyögök.:-)

Sokat keményedek, a napokban talán egyre többet. De ezeket leszámítva minden egyéb terhességi tünet elkerül hál égnek, szóval alapvetően nem panaszkodhatom.

2010. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 37. hetes vagyok a 2. gyerekkel. Kb 2 hete mindenem fáj, alig tudok aludni. Ráadásul nekem is van egy másfél éves kislányom. Emiatt talán fittebb vagyok, mint az előzővel. Jóslóm nincs, de az elsővel sem volt, azt sem tudom mi az.
2010. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
35 hetes vagyok. Viszonylag jól érzem magam, bár már elég hamar elfáradok, ha lefekszem alig bírok felállni, megfordulni stb. Minden lassabban megy csak, és én is folyton nyögök. Pihenni? Nincs rá időm! Mi most rendezzük a babaszobát, festés, takarítás, mosás, vasalás napok sőt már hetek óta. Jóslóm nincs bár nem is tudom milyen az, mert első baba lesz, nincs tapasztalatom, de a hasam szokott keményedni.
2010. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 35 hetes vagyok! Gyorsan elfáradok, hirtelen sokat nőt a pocim és ez miatt fáj a hasam is. Jóslóim vannak már egy ideje, de nekem a méhszájam is nyitva van. És már nagyon kiváncsi vagyok a kis csajra aki itt rosszalkodik a pocimban! :o) És Te hogy vagy?
2010. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Jól vagyok, általában.Az éjszakáim azok nem jók. Forgolódok(már amennyire még bírok,mert óriási a pocim), a derekam és a hátam is fáj,de csak alváskor.A nappalok pörgősek.Ugyan úgy csinálok mindent, ahogy eddig.A férjem alig bír leállni.Szerencsére sokat segít nekem,így elég sok mindentől megszabadulok. A főzést azért nem adnám ki a kezemből, mert ha rábíznám, akkor nem is tudom mi történne :)

A szobafestéshez mi is most kezdtünk hozzá.

És még nem is vásároltam meg mindent.A ruhákat kimostam már,és kivasaltam, de azért még van teendő.

Már várom én is hogy megszülessen a kis tesó,aki szintén fiú.


Könnyű szülést Nektek!

2010. jan. 31. 06:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 35 hetes vagyok, és különösebb problémám nincs. Fulladok ha lépcsőn megyek és elég nagy lett a hasam de különben minden ok. Esténként néha van pici mensziszerű görcs, ez lehet a jósló? A szoba nálam kész csak pár apróságot kell még megvennem, már pelenkákat is kaptam ajándékba. Kicsit türelmetlen vagyok, már nagyon várom a bébit! Mindannyiunknak könnyű szülést kívánok!
2010. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia!a 36 hétben járok,nekem is eddig aránylag jól ment.de a mult héten menszesz szerű fájdalmamim voltak a derekamban.a mészájam zárt volt de a doki adott egy inekciót és mondta sokat pihenjek.jó babavárást.
2010. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!