Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ingerültek vagytok terhesség...

Ingerültek vagytok terhesség elsö heteibe? Ha igen hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok.minden felkapom a vizet,vitázok.szegény párom látja kárát.de van mikor olyan sírhatnékom van mint az állat,normális ez?
2010. jan. 30. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális Én ma már 2x bőgtem.:)Plussz ,dühkitöréseim is voltak.

Én szedek Magne B6-ot.

Csütörtökön megyek Uh-ra , attól is ideges vagyok , hogy minden rendben legyen.Várom már.Sztem szedj Magnet nekem bevállt és görcsöcskéim sem nagyon vannak tőle.

2010. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szedek...de bőgés ellen nem hat :)

Én pénteken megyek vissza,mert még nem volt szívhangom.

2010. jan. 30. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ingerült?! az nem kifejezés, nekem az első pár hétben arról szólt az életem, hgy ha vki csak egy kicsit is csúnyán szólt hozzám már bőgtem(hozzá teszem, soha nem voltam sírós fajta) vagy a másik az volt hogy ölni tudtam volna, nagyon sok erő kellett, a főnökömmel napi rendszerességgel összevesztem, ordibáltunk egymással(ő nem tudta mire vélni amikor még nem tudta) ja amúgy csendes,mindent megcsináló, túlórázó munkaerő voltam előtte... a felettesem amúgy ezekből a jelekből jött rá, hogy terhes vagyok... ezen én nem tudtam változtatni, ezt túl kellett élni nekem, és a körülöttem levőknek... aztán a 13. hét környékén elmúlt, most már kijelenthetem, egy nagy sárkány voltam az első 3 hónapban...:):s

ja nekem a MG nem használt semmit, a mai napig nem használ ha olyan rossz napom van, hogy tuti van 1 dühkitörésem...:s:)

26 hetes km

2010. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

heteiben


Igen, nagyon :)

2010. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én agyon ingerült voltam. Szegény Férjem sokszor összeszidtam, Ő meg csak nézett rám, hogy mit is tett most épp, ami miatt kiabálok. Én azt gondoltam, hogy fél szavakból is megérti, hogy mit szeretnék, de nem így volt.

Sirdogáltam is, habár az a mai napig megmaradt, most vagyok 35. hetes. Mostanában lenyugodtam, szerintem pár hét alatt nálad is el fog múlni. Kitartás:)

2010. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!