Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit esztek, ha éhesek vagytok,...

Mit esztek, ha éhesek vagytok, de nem kívántok semmit?

Figyelt kérdés
Remélem nem hülye a kérdés, de néha nagyon nem tudom, hogy mit egyek. 32 hetes terhes vagyok, végig elkísér az émelygés, hányinger, most a gyomorsav is már.Vannak napok, amikor szó szerint zabálok, bármit meg tudok enni, folyton csak eszek. Ma meg pl. abszolut hányingerem van bármitől ,amire rágondolok. Direkt olyan ebédet főztem, amit kívántam, akkor még jól is laktam belőle, reggelire is kiadósan ettem, délután is eszegettem, most este meg ránézek bármilyen kajára és rosszul vagyok. Puffadtnak érzem magam, úgy érzem mint aki tele van, de közben meg éhes vagyok , korog a gyomrom és szédülök. Ilyen esetben ti mit csináltok???? Egy kis rizst leerőltettem a torkomon, de az semmit nem ért.
2010. jan. 30. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor vagyok így. VAn hogy eszek-van hogy jól esik,van hogy nem, van hogy nem eszek...

Ez nagyon egyéni és eseti, nem lehet általános receptet adni rá. Ha nem eszel, az sem baj, a babának nem ártasz azzal sem...

Egyél pár falatot, és ha jól esik, egyél még, ha nem esik jól, ne egyél többet...

Náha amúgy csak szomjasak vagyunk és 2 pohár víz megoldja a problémát.

2010. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is sokszor vagyok igy.Akkor nem csak én:)

Amikor nem kívánok semmit se, de enni is kéne, mert agyomrom is fáj, akkor főzök tejberizst jó puhára, kakaósan, vagy kakaót,mert tej az ált van itthon.Ha van akkor joghurt, ha az sincs, akkor megeszek egy 800 gr-os meggybefőttet:D

( ez nem drága és finom is, na meg vaspotlásnak se utolso)

Vagy narancsot szoktam enni ha van, vagy banánt.Ha semmi nincs, akkor mindig van itthon aszalt gyümi, barack vagy szilva.

Ezek mindig mennek, ha nem akarok rendes kaját enni akkor is.

Te miket szoktál??

2010. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Túró rudi is mindig megy, vagy friss gyümilé(gyümölcscentrifugával-alma,répa,egész citrom, egész narancs)



35 h km

2010. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes vagyok és ilyenkor vagy iszok(teljesen mindegy hogy mit jó a víz is)vagy megeszek egy zacskó szotyit.De ha van itthon barackbefőtt akkor azt is eszek jó hidegen,vagy hideg tejet valamilyen kakaós gabonapehellyel.Ezek még a savamat is felszedik egy kicsit,de amúgy ugyanabban a cipőben járok mint te.
2010. jan. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amiket felsoroltatok azok közül nekem sokminden nem megy, sajna annyi a savam, hogy a gyümölcslé, meg a narancs , kakaó teljesen ki vannak zárva. Viszont a víz nekem is segít, meg én is barack és meggybefőttet szoktam enni, vagy egy joghurtot és a túrórudi és jöhet. Meg még a mézes gabonapehely tejjel. Szóval nem csak én kínlódok ezzel. Kitartás csajok és jó babavárást, meg könnyű szülést kívánok nektek is!
2010. jan. 31. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sz orvos szólt, hogy egyes sokkal többet, mert nem nől rendesen a baba. Meszes a méhlepény, és nem jut hozzá elég tápanyag, ezért, ha bírok, akkor egyfolytában egyek. Már csak 3 hét van a szülésig. Nem is gondoltam,hogy ilyen nehéz feladat sokat enni. De örülök, hogy nem vagyok vele egyedül. Eddig én a befőttel nem próbálkoztam, most majd megpróbálom. Köszi a tippet.

Amúgy én is sok gyümölcsöt, tejterméket eszem. Pár napja a műzlit is nyomatom:)

Könnyű szülést, és jó étvágyat

2010. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is voltam uh-on, de nálam eddig még rendesen fejlődik a baba. Pedig aztán én se viszem túlzásba az evést. 10 kilót híztam eddig. Mondjuk még nem tudni, hogy mi lesz a végén. Lehet nekem se fog rendesen táplálni a lepényem. Kitartást!
2010. jan. 31. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!