Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, hanyadik honapban...

Kismamak, hanyadik honapban vagytok, es mit kivantok eppen, vagy mit kivantatok a "kivanos" korszakotokban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

7 hónapos vagyok és a kiwiért nagyon oda vagyok,de ez csak pár hete tart.Előtte nem volt semmi amit kívántam volna.

2009. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
NEKEM MÉG 10BNAPOM VAN HÁTRA.DE EBBEN A MELEGBEN CSAK A SOK GYÜMÖLCSÖT KÍVÁNOM,DINYE ÉS EPER MINDEN MENNYISÉGBEN.
2009. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hetem van.

Dinnye és eper, ipari mennyiség.

És szex...


XD


mást sosem kivántam, volt pár nap kivikorszak a 20 hét körül, de semmi extra.

2009. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Napi fél kiló eper a minimum, sok folyadék, és egy pici édesség minden nap (túrórudi/ fagyi)

32. hét

2009. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok és én élek-halok a friss puha kenyérért és a péksüteményekért,no meg a balaton szelet(csak az ét) és a fagyi.
2009. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban csak zöldséget,meg gyümölcsöt ettem,a 4.-5. hónapban a páromat,azóta az édességért tudnék ölni! Ja,az első pár hétben a sima teaszalonnát zabáltam,amit amúgy utálok :)
2009. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

35hetesen visszanézve: nagyon csípős káposztasaláta az első két hónapban, sós rágcsák, zöldség gyümölcs, rengeteg hús, keserű dolgok, úgy a 20. hétig, sajt, csokipuding, joghurtok, gyümi, fagyi, eper! pedig végig favoritok.

Ebben a melegben minden folyékony, és hideg dolog jöhet(fagyi, joghurt, és a gyümik a hűtőből(még azt is beteszem egy picit hűlni, amit nem kéne)

2009. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én most 36 hetes vagyok és kb egy hónapja nagyon kívánom a Cerbona puffasztott búza szeletet - azelőtt ki nem állhattam!!!! Egy raklapnyit meg tudnék belőle enni...

Ezt megelőzően a Tzaziki saláta ment éjjel-nappal!

:-)

2009. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok terhesség elején pörköltek paradicsomos dolgok 16.héttől sütemények somlói galuska főleg de töménytelen mennyiség
2009. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:)


En 20 hetes ikerterhes vagyok, es megorulok a citrusfelekert! Vilageletemben utaltam a narancsot szilard formaban, facsarva oke, de enni sosem birtam, erre ujabban napi 1 (!) kg narancs is lemegy, annyira kivanom. Citromot is eszem neha magaban.

2009. máj. 20. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!