Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, hanyadik honapban...

Kismamak, hanyadik honapban vagytok, es mit kivantok eppen, vagy mit kivantatok a "kivanos" korszakotokban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 12:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

29 hetes kismami vagyok,az első 3 hónapban nem ízeket kívántam,mindegy mi volt csak hideg legyen,pedig tél volt.Ettem még a sima jégkockát is!

Mostanában a péksüteményeket kívánom,van hogy azzal álmodom.

Mindig nagyon szerettem a mákot,a kókuszt...most nem tudom megenni,egyszerűen nem ízlik.

Üdv:29 hetes km

2009. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28 hetes kismama vagyok. Imádom a paradicsomot, és nagyon kívánom a pizzát, de csak ritkán jutok hozzá.
2009. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Elso 3 honapban semmit,nagyon rosszzul voltam.

Aztan jott egy kiwi es egy barack-korszakom majd a Mars csoki.

Ami meg mindig tart:uborka,retek,borsofozelek,fagyi a szalonna es a kolbasz.

Most par hete csatlakozott a hideg jo citromos limonade minden mennyisegben,jeges capucino,turo rudi,turos sutik,rantott cukkini es a kinder csokolade.

A kinder csokiert szo szerint olni tudnek.

Szep babavarast:35 heteske

2009. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!