Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hasszurka később erősödni...

A hasszurka később erősödni fog, vagy ilyen tompa marad?

Figyelt kérdés
Arra értem , ahogy nő a méh és húzódnak majd a szalagok!
2010. jan. 30. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinek hogy. VAn akinek elmarad, van akinek erősödik, de végig normális, főleg az első időkben és a végén.
2010. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak az 1. tirmeszterben volt kb. Olyan érzés, mint amikor a petefészked szurkál. Ugye? Már nagyon rég éreztem, több hónapja.

Most meg a 34. hét óta jóslóim vannak, azért fájdogál időnként a pocim.

38 hetes

2010. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen , pont olyan!:) De van mikor középen is fájdogál.
2010. jan. 30. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemes Mg-t szedni, nem tudom a dokid javasolta-e. MagneB6-ból 3x1-et nyugodtan lehet szedned, a legtöbb kismamának felírják. Kérdezz rá, ha legközelebb mész hozzá. Én szinte végig szedtem, a 36. hétig szokták javasolni, fájás, görcs és keményedés esetén. Nekem még azt nem szerette a hasam, ha bármi is a legkevésbé is szorította, nekem is fájt középen. Kb. 4 bugyim van, amiben jártam a terhesség alatt, egyszerűen nem kaptam olyat, ami annyira rugalmas lett volna, hogy szinte ne is érezzem, hogy rajtam van.

38 hetes

2010. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!