Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasszúrka jobboldalt ami elég...

Hasszúrka jobboldalt ami elég gyakori (naponta többször) néha hüvelynyilalás lehet jósló? Nincs menses szerű görcsöm, nem is keményedek.

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok.
2011. jún. 25. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a jósló fájás az a mensi szerű görcs, viszont nem sugárzik ki sehova. Ja és együtt jár a keményedéssel. A szülési fájás meg már kisugárzik mindenhova, szóval nem csak a hasad fáj, hanem a derekad, hátad, esetleg combod...
2011. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó neked :))) Én is 35 hetes vok, de nekem egész nap feszül, sokszor nagyon fáj, különböző helyeken szúr,és mindenhol sajog, meg nyilall deréktól lefelé, járni alig tudok, mert a frontok miatt az ízületeim pokolian fájnak. Napok óta én is azt hiszem, rohanni kell, de mégsem. És ez még eltarthat sokáig- kitartás!!!!
2011. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!